Praca w branży gier

Mesher/Level Artist

dla Red Square Games S.A w Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Poszukujemy kandydatki lub kandydata z doświadczeniem w tworzeniu gier w silniku Unreal Engine 4.

Zadania:
• Wspólne kreowanie wizji leveli i biomów w Unreal Engine 4 wraz z oświetleniem we współpracy z działem level design, concept art, etc.,
• Meshowanie i oświetlanie leveli, cutscen,
• Tworzenie wysokiej jakości assetów we współpracy z Art Teamem,
• Zapewnienie stylu i jakości artystycznej we współpracy z Art Teamem,
• Wykonywanie pracy zgodnie z kierunkiem artystycznym projektu oraz obowiązującymi terminami,
• Czynny udział w produkcji i wsparcie pozostałych członków zespołu,
• Określanie zapotrzebowania na assety wraz z materiałami referencyjnymi,
• Pracę nad optymalizacją leveli.

Oczekujemy:
• Ponad 2 lata doświadczenia jako Level Artysta/Mesher,
• Dobra znajomość przepływu pracy na poziomie w UE4,
• Zrozumienie projektowania poziomów i mechaniki gry,
• Umiejętność optymalizacji assetów,
• Doświadczenie w modelowaniu i teksturowaniu obiektów w silniku UE4.

Oferujemy:
• Dużą elastyczność w zakresie ustalania zasad współpracy – Zlecenie/umowa B2B/UoD,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Swobodę w ustalaniu godzin pracy,
• Realny wpływ na realizowany projekt,
• Praca zdalna,
• Doświadczony zespół, który chętnie dzieli się wiedzą,
• Długofalową współpracę przy ciekawych projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na formularz poniżej.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez Red Square Games Spółka Akcyjna, z siedzibą w Krakowie przy ulicy XX Pijarów 5, 31-466 Kraków, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."

Data publikacji: 2022-11-23

Liczba wyświetleń: 563