Praca w branży gier

Senior Developer Unreal i/lub Unity

dla Avatarel sp. z o.o. w zdalnie lub Warszawa

Praca stała Programowanie

Firma Avatarel sp. z o. o. poszukuje Senior Developera/Programisty Unreal i/lub Unity do projektów VR i AR. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji i gier VR/AR dla sektora biznesowego oraz instytucji publicznych.

Opis stanowiska:
Senior Developer/Programista z bardzo dobrą znajomością Unreala i/lub Unity.
Potrafisz, na podstawie gotowych scenariuszy, specyfikacji i dostarczonych assetów (grafiki, audio, animacje itp.) oprogramować, zoptymalizować i „wypluć” finalny projekt dla klienta.
Debugowanie i czytanie logów Ci nie straszne.
Stanowisko wymaga samodzielności, umiejętności korzystania z google i trzymania się ustalonych terminów (Done is better than perfect).

Projekty to zazwyczaj experience VR, aplikacje muzealne, mini gry. Przyjemne w robieniu, nie wymagające tyle co super wiedzy programistycznej, co kreatywności i umiejętności robienia przyjemnego dla użytkownika końcowego doświadczenia.
Obecnie realizowane projekt:

  • laboratorium chemiczne VR
  • aplikacje szkoleniowe VR - projektowanie magazynu, załadunek naczepy
  • symulator spawania VR+AR+hardware
  • aplikacja do nauki anatomii człowieka VR
  • symulator VR ratownictwa w katastrofach masowych
  • przymierzalnia ubrań online AR

Wymagania:

  • Min. 3 lata komercyjnego doświadczenia z silnikiem Unreal Engine i/lub Unity
  • Znajomość technologii VR/AR
  • Biegła znajomość Blueprintów (Unreal) lub C# (Unity).
  • Umiejętność profilowania i optymalizacji projektów. Projekty są pod VR/AR, więc każdy projekt musi utrzymywać stabilne/wymagane fpsy na danym urządzeniu.
  • Samodzielność - umiejętność zrobienia projektu od A do Z.
  • Język angielski na poziomie czytania dokumentacji.

Mile widziane:

  • Umiejętność pisania prostych shaderów
  • Znajomość blendera, photoshopa.
  • Portfolio zrealizowanych projektów
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wieloosobowych
  • Znajomość C++ (w przypadku Unreala)

Oferujemy:

  • Budżet: ok. 12 000 - 20 000 PLN netto
  • Swobodę w pracy
  • Praca w pełni zdalna
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Znaczny wpływ na działalność firmy - jesteśmy otwarci na propozycję i pomysły
  • Przyjazną, luźną atmosferę pracy

Zainteresowany? Swoje CV/portfolio wyślij proszę na maila: t.majda@avatarel.com

Data publikacji: 2022-11-24

Liczba wyświetleń: 406