Praca w branży gier

Marketing Producer

dla 11 bit studios S.A. w Warszawa

Praca stała Zarządzanie

Dział marketingu w 11 bit studios poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Marketing Producer. Osoba ta będzie odpowiedzialna za współtworzenie i realizację planu marketingowego, nadzór nad zewnętrznymi oraz wewnętrznymi wykonawcami (materiały video, CGI, arty 2D i 3D) oraz bieżącą współpracę z zespołami deweloperskimi przy przygotowywaniu materiałów promocyjnych do gier z portfolio 11 bit. Praca odbywać się będzie w modelu hybrydowym (wymagana obecność minimum 3 dni w tygodniu na miejscu w biurze w Warszawie).

Twoje obowiązki:

  • wyszukiwanie, nawiązywanie relacji oraz nadzór prac zewnętrznych podwykonawców
  • współpraca z innymi zespołami wewnątrz działu marketingu, w tym zespołem artu oraz kreacji
  • udział w eventach promocyjnych takich jak targi i konferencje branżowe
  • udział w procesach kreatywnych, brainstorm i egzekucja postanowień
  • zwięzłe tworzenie briefów kreatywnych we współpracy z art directorem
  • nadzór nad preprodukcją, produkcją i postprodukcją tworzonych materiałów
  • proaktywne ulepszanie wewnętrznych procesów i wyszukiwanie innowacyjnych rozwiązań
  • tworzenie raportów cyklicznych

Wymagania:

  • co najmniej 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży gamingowej lub techowej
  • zaawansowany język angielski oraz polski, zarówno w mowie jak i piśmie
  • bycie na bieżąco ze światem gier video
  • umiejętność tworzenia roadmap oraz rozpisywanie kamieni milowych we współpracy z podwykonawcami
  • umiejętność raportowania wykonywanych działań
  • podstawowa znajomość rynku video i graficznego i/lub umiejętne reaserchowanie i estymowanie kosztów oraz czasu trwania produkcji
  • umiejętność organizacji preprodukcji, produkcji i postprodukcji tworzonych materiałów

Duży plus za:

  • umiejętność w konstruowaniu umów, harmonogramów oraz kosztorysów
  • znajomość katalogu gier 11 bit studios
  • ogólne pojęcie o marketingu
  • znajomość działania Social Mediów od strony technicznej oraz trendujących formatów

Oferujemy Ci:

  • zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub Umowy B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • nowoczesne biuro w okolicy Dworca Wileńskiego oraz Dworca Wschodniego
  • budżet szkoleniowy
  • bonus roczny
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport
  • możliwość skorzystania z prywatnej pomocy psychologicznej

Data publikacji: 2022-11-25

Liczba wyświetleń: 451