Praca w branży gier

Grafik 3D Generalista

dla Avatarel sp. z o.o. w zdalnie/Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Firma Avatarel sp. z o. o. poszukuje Senior Grafika 3D Generalisty do projektów VR i AR. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji i gier VR/AR dla sektora biznesowego oraz instytucji publicznych.

Wymagania:

  • minimum 4 lata doświadczenia w pracy komercyjnej
  • umiejętność tworzenia modeli 3D low poly pod technologię VR lub AR
  • świetne umiejętności optymalizacji siatki z gotowych modeli high poly
  • umiejętność dodania i skonfigurowania modeli 3D w projekcie (Unity)
  • umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Plastic SCM lub Git
  • solidne portfolio
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole,

Zadania

  • tworzenie modeli 3D i scen pod technologię VR (mile widziane zacięcie do level designu)
  • tworzenie modeli gameready kompatybilnych z Unity
  • teksturowanie i tworzenie materiałów
  • tworzenie animowanych postaci w Iclone 8 i Character Creator 4
  • optymalizacja gotowych modeli 3D pod VR
  • współpraca z programistami

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 8 000-12 000 zł netto (B2B lub UoD)
  • biuro w centrum Warszawy (koło ronda ONZ)
  • pracę w miłej atmosferze
  • pracę w modelu hybrydowym: praca generalnie zdalna, ale na początku trzeba się wdrożyć stacjonarnie, czasem też trzeba przyjechać do biura np. nagrać animacje.
  • dostęp do sprzętów i oprogramowania: soft do tworzenia postaci i animacji, skaner 3D, drukarka 3D żywiczna, dron do fotogrametrii, kamera 360. Można korzystać też do użytku własnego 🙂

Jeżeli jesteś zainteresowany lub zainteresowana zapraszam do składania CV wraz z portfolio na: t.majda@avatarel.com

Data publikacji: 2022-12-12

Liczba wyświetleń: 1047