Praca w branży gier

QA Specialist

dla Monster Couch w Poznań

Praca stała Testowanie

Do zespołu Monster Couch w związku z sukcesem Wingspana poszukujemy osoby na stanowisko: QA Specialist.

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za testowanie gier pod kątem ich funkcjonalności i stabilności. Będziesz planować i pisać testy automatyczne. Pomożesz nam też dopilnować, żeby porty konsolowe były zgodne z wymaganiami. Twoim zadaniem będzie odnajdywanie bugów i innych problemów, a we współpracy z Community / PR managerem zidentyfikujesz i połączysz powtarzające się zgłoszenia od graczy. Weźmiesz też bezpośredni udział w procesie ich eliminacji (bugów, nie graczy). Dzięki Tobie nasze gry będą lepsze.

Obowiązki:

  • Testowanie funkcjonalne i certyfikacyjne gier;
  • Pisanie testów jednostkowych w naszym wewnętrznym narzędziu;
  • Raporty z testów (również w języku angielskim);
  • Stały kontakt z deweloperami w zakresie wdrażania i weryfikacji poprawek do błędów;
  • Filtrowanie zgłoszeń błędów od społeczności graczy w języku angielskim i współpraca z resztą zespołu w celu ich naprawienia;
  • Organizowanie wewnętrznych playtestów z innymi członkami zespołu w celu testowania funkcjonalności dla wielu graczy;
  • Organizowanie zewnętrznych playtestów / beta testów / alfa testów we współpracy z PR Managerem.

Wymagania:

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w game devie lub IT;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Dobra znajomość gier komputerowych i konsolowych;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności miękkie - umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zorientowanie na celne opisywanie problemów i poszukiwanie rozwiązań;
  • Znajomość narzędzi GSuite i MS Office.

Mile widziane:

  • Znajomość Selenium lub podobnych narzędzi automatyzacji testów;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość innych języków;
  • Wszelkie umiejętności związane z produkcją gier.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 4500-5800 zł netto (UoP);
  • Ubezpieczenie medyczne;
  • Dofinansowanie pakietu multisport;
  • Wsparcie dobrze dogadującego się zespołu;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę rzut beretem od Starego Rynku, w Pyramida Hub - poznańskim kolektywie twórców, skupiającym studia i freelancerów związanych głównie z gamedevem;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.

O nas:
Aktualnie pracujemy nad rozwijaniem Wingspana oraz naszego najnowszego tytułu Quilts and Cats of Calico. W dalszej perspektywie planujemy rozwijać nasze portfolio o kolejne cyfrowe gry planszowe, konsolowe porty i oryginalne produkcje.

Nasze biuro mieści się rzut beretem od Starego Rynku, w Pyramida Hub - poznańskim kolektywie twórców, skupiającym studia i freelancerów związanych głównie z gamedevem.

Jak się zgłosić:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego, koniecznie z dopiskiem “QA Specialist 2023” w tytule wiadomości - jobs@monstercouch.com

Prosimy o dopisanie do CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Data publikacji: 2023-01-09

Liczba wyświetleń: 615