Praca w branży gier

Unreal Engine Cinematic Designer (Marketing)

dla 11 bit studios S.A. w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Dział marketingu w 11 bit studios poszukuje osoby na stanowisko Unreal Engine Cinematic Designer. Współtwórz zapierające dech w piersiach ujęcia, które pozwolą nam stworzyć wspaniałe trailery oraz inne materiały reklamowe do takich gier jak The Alters, Frostpunk 2, a także Project 8, Project Vitriol, The Invincible i innych nowych gier twórców takich hitów jak This War of Mine czy Frostpunk!

Praca odbywać się będzie w modelu hybrydowym (wymagana obecność minimum 3 dni w tygodniu na miejscu w biurze w Warszawie).

Twoje obowiązki:

  • praca w UE4/UE5 - tworzenie ujęć do trailerów oraz tworzenie różnych materiałów na potrzeby marketingu naszych gier
  • pre-editing trailerów
  • ścisła współpraca z zespołami deweloperskimi w ramach tworzenia ww. materiałów
  • współpraca z zespołem kreatywnym oraz dostarczanie materiałów dla video editorów

Wymagania:

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość silnika Unreal Engine 4 i Unreal Engine 5 w zakresie pozwalającym tworzyć materiały video
  • swobodna i płynna praca w sequencerze
  • znajomość Premiere Pro oraz After Effects
  • bycie aktywnym graczem
  • angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • rozumienie języka filmowego oraz umiejętność ustawienia oświetlenia, renderowania oraz komponowania interesujących kadrów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • duża samodzielność i proaktywność
  • duża chęć do rozwoju i nauki nowych rzeczy

Duży plus za:

  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe w branży gier lub w branży filmowej jako Cinematic Designer, Animator lub Video Editior
  • doświadczenie przy wydanej grze

Oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub Umowy B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • budżet na szkolenia jakich potrzebujesz
  • atrakcyjny system premii rocznych
  • pakiet benefitów: karta Multisport i prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich
  • wyjazdy na imprezy branżowe i integracyjne
  • pracę w nowoczesnym biurze ulokowanym 7 min pieszo od stacji Metro Dworzec Wileński i Warszawa Wschodnia

Data publikacji: 2023-01-13

Liczba wyświetleń: 424