Praca w branży gier

Level / Game Designer

dla RedDeerGames w Warszawa | Zdalnie

Praca stała Inne

Dołącz do RedDeer.Games!

Od 2019 tworzymy i wydajemy unikatowe gry niezależne.
Stawiamy na jakość i oryginalny styl, a w pracy ważna jest dla nas dobra atmosfera.

Z roku na rok rośniemy - dziś RedDeer.Games to ponad 30 osób! Aktualnie poszukujemy pełnego pasji Level / Game Designer-a. Oczekujemy, że masz doświadczenie w pracy z różnymi stylami/celami.

Wraz z naszym zespołem koncepcyjnym będziesz pracować nad nową, ekscytującą grą wideo i pomożesz przekształcić początkowe pomysły w funkcjonalne zasoby w grze.

Twoje Zadania:

  • Design, budowanie i projektowanie scen, tworzenie leveli w Unity
  • Aktywne współtworzenie, a następnie przekłucie założeń i wizji projektu w środowisko, w którym gracz się porusza
  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu

Nasze oczekiwania:

  • Przynajmniej dwóch wydanych projektów komercyjnych lub 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych opartych na Unity (minimum 2 lata doświadczenia lub ukończony projekt komercyjny) w roli Level Designer
  • Umiejętność zaprojektowania i stworzenia środowiska gry, które jest wciągające i zrozumiałe dla gracza, zapewnia różnorodne rozgrywki i będzie atrakcyjne i estetycznie wiarygodne
  • Kreatywność, umiejętność pracy z ludźmi i realizowania wspólnie określonego celu
  • Umiejętności pracy w zespole, ale też samodzielność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia (umowa zlecenie lub B2B)
  • Długofalową współpracę
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w zgranym zespole
  • Realny wpływ na ostateczny kształt projektu

Wyślij swoje CV oraz portfolio na nasz adres mailowy: rekrutacja@reddeergames.com

Zapraszamy również na naszą stronę: www.reddeergames.com

Informacje na temat ochrony prywatności:
Przesyłając swoją aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę
Reddeer.Games sp. z o.o.

Oświadczenie dotyczące zgody:
Rozumiem i zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2023-01-22

Liczba wyświetleń: 734