Praca w branży gier

Uber Junior Unity Programmer

dla Radosław Kozaczuk w remotely

Zlecenie Programowanie

Witam,

jesteśmy grupką ludzi którzy chcą założyć własne studio i robimy właśnie super duper grę żeby ten cel zrealizować. Pracujemy nad projektem po godzinach.
Plan jest taki by we współpracy z innym raczkującym studiem (o profilu designersko-marketingowym) zrobić razem prostą grę FPS. Tamta ekipa ogarnia swoje a my technologie i razem, oby, dostajemy dofinansowanie lub projekt staje na nogi i zamieniamy się w prawdziwą firmę.

Wymagania:

  • doświadczenie zerowe
  • mimo wszystko będziesz musiał/a/o podpisać NDA (Non-Disclosure Agreement).
  • musisz wysłać CV - postaram się przypominać zapominalskim.
  • jakakolwiek styczność w przeszłości lub teraźniejszości z C# i Unity

Plusy za:

  • pomysły na gry, mechaniki gier, ogólne pasjonowanie się grami
  • edukacje techniczną (rozumianą dowolnie czyli wszelakie uczelnie, kursy, srursy itp)
  • portfolio
  • umiejętności matematyczne i algorytmiczne

Obowiązki:

  • ogólne programowanie wszystkich warstw gry, od UI przez game logic, po AI, bugfixing, itd

Oferujemy:

  • realny wpływ na produkcję i samą grę (bez ściemy, jeżeli nam się pomysł spodoba to wejdzie bez problemu).
  • doświadczenie - sam doczołgałem się już do poziomu Principal Developera, więc nawet jak potraktujesz to jako praktyki studenckie to na pewno sporo się nauczysz. Przynajmniej masz pewność, że będziesz częścią zespołu prowadzonego przez profesjonalnego programistę i że od strony C#'a projekt jest na wysokim poziomie zgodnym z aktualnymi standardami panującymi w przemyśle. Link do Linkedin jak chcesz wiedzieć co za jegomość za tym stoi. :)
  • czas i ilość godzin pracy ustalasz sobie sam, jak również i ewentualne przerwy, mnie interesuje tylko relacja efekt/koszt i czy przyjemnie się z tobą pracuje.
  • stawka również do ustalenia przesyłajcie propozycję, jak będzie mnie stać przy założeniu, że mam tylko 2 nerki to biorę. :) Aczkolwiek wchodzi w grę tylko wynagrodzenie zadaniowe (a więc nie godzinowe - czyli tak zwany freelancing).

Uwaga - jesteśmy biedni!
Oferta tylko dla ludzi którzy dopiero wchodzą w rynek gier.

Data publikacji: 2023-01-23

Liczba wyświetleń: 1076