Praca w branży gier

Game Publishing Specialist

dla Forever Entertainment SA w Gdynia

Praca stała Inne

O NAS

Firma Forever Entertainment SA z siedzibą w Gdyni zajmuje się produkcją gier komputerowych i multimediów. Mamy 13 lat doświadczenia w branży i jesteśmy jednym z największych wydawców gier Nintendo Switch. Aktualnie zatrudniamy ponad 80 osób. Nasz zespół pracuje nad znanymi IP:
• Panzer Dragoon Zweii: Remake (SEGA)
• The House of The Dead: Remake (SEGA)
• Fear Effect Reinvented (SquareEnix)
• Front Mission 1,2,3: Remake
• Night Slasher: Remake
Ale też i nad innymi, własnymi tytułami.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Game publishing specialist.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• komunikacja z partnerami w celu ustalenia poprawności materiałów wydawniczych;
• przygotowanie submisji cyfrowych części opisowej i multimediów;
• kontrola zgodności gier ze specyfikacją prawno-techniczną;
• przygotowanie/modyfikacja powyższych materiałów;
• obsługa paneli systemów sprzedażowych (platform NS, PS4, XBOX, PC);
• weryfikacja zgodności lokalizacji we współpracy z działem lokalizacji.

• dobrze znasz zagadnienia związane z multimediami
(mp4, aac, ts, mpeg-2, H.264, HEVC nie brzmią dla Ciebie jak losowo wygenerowane hasła)
• znasz biegle obsługę komputera
(np. konieczność skonfigurowania samodzielnie mp4, komunikacji z PGP nie jest dla Ciebie nie do
przejścia)
• znasz język angielski na poziomie żeby sprawnie komunikować się z międzynarodowymi zespołami
• nie masz problemu z czytaniem i zrozumieniem dużej ilości anglojęzycznej dokumentacji
• lubisz grać w gry na różnych konsolach
• świetnie czujesz się pracy w zespole

MILE WIDZIANE:

• doświadczenie zawodowe w wydawnictwie cyfrowym
• podstawowa znajomość oprogramowania do obróbki grafiki i montażu.

WARUNKI WSPÓŁPRACY:

• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
• praca stacjonarna w biurze w Gdyni (dogodna lokalizacja przy SKM)
• praca na pełny etat, godz. 8.00-16.00
• umowa uod/uz/uop/ - w zależności od preferencji kandydata

DODATKOWO OFERUJEMY:

• ubezpieczenie zdrowotne PZU wraz z możliwością dopisania partnera lub dzieci;
• karta Multisport;
• darmowa opieka psychologiczna;
• program poleceń;
• dofinansowanie do okularów;
• integracja z pozostałymi członkami zespołu w pokoju gier;
• wsparcie relokacyjne, pomożemy dopiąć kwestie organizacyjne;
• doświadczony zespół, który chętnie dzieli się wiedzą
• imprezy integracyjne.

Data publikacji: 2023-01-24

Liczba wyświetleń: 350