Praca w branży gier

Specjalista/ka ds. Finansów

dla One More Level S.A. w Kraków lub hybrydowo

Praca stała Inne

Title

Hej! Jesteśmy One More Level – wciąż rosnącym zespołem prawie 50 osób, zarówno weteranów branży, jak i utalentowanych debiutantów. Tworzymy szybkie i wypełnione akcją gry. Nasz ostatni tytuł – Ghostrunner – został bardzo dobrze przyjęty, osiągając 92% pozytywnych recenzji na Steam.

Tworzymy unikatowe, odważne i twórczo niezależne gry, które mogą rywalizować z tytułami AAA pod kątem audiowizualnym. Wierzymy, że ważny jest dobry duch zespołu, wspólna wizja projektu oraz transparencja – każdą z tych wartości staramy się kierować w naszej pracy.

Szukamy doświadczonych specjalistów do pracy nad naszymi aktualnymi projektami: Ghostrunner 2 oraz Cyber Slash.

Title

Szukamy zmotywowanego kandydata/kę na pozycję Specjalista/ka ds. Finansów!

Zakres obowiązków:

  • kontrola Cash Flow,
  • koordynacja procesu budżetowania,
  • współpraca z Księgowością, Office Managerem i Zarządem,
  • poszukiwanie usprawnień oraz rozwiązań zapewniających optymalizację kosztów funkcjonowania firmy,
  • nadzór nad realizacją zleceń i prowadzenie rozliczeń dostawców i usługodawców,
  • kontrola dokumentów finansowych oraz dbałość o ich prawidłowy i terminowy obieg,
  • aktualizacja i dbanie o poprawność danych związanych z kontraktami/rozliczeniami,
  • współpraca przy opracowywaniu wniosków unijnych oraz ich rozliczanie finansowe,
  • wsparcie / koordynacja zamykania okresów finansowych.

Wymagania:

  • min. 2 lat doświadczenia zawodowego w dziale finansowym, controllingu, analiz, planowania lub podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomości zasad rachunkowości (księgowości) i prawa podatkowego,
  • bardzo dobra umiejętność analitycznego myślenia,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • dobra znajomości angielskiego (min. B2),
  • współpraca w modelu stacjonarnym (Kraków) lub hybrydowym.

Mile widziane:

  • znajomość branży gamedev.

Oferujemy:

  • stabilna i spójna wizja rozwoju firmy i projektów,
  • stawianie zespołu i jego członków jako największą wartość,
  • wysoka transparentność na każdym etapie projektu,
  • umowa o Pracę (albo inna, która najbardziej Ci pasuje),
  • wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności, doświadczenia i potencjału,
  • współfinansowany i traktowany jako dni pracy udział w wybranych konferencjach i warsztatach,
  • współfinansowana karta Multisport,
  • prywatna opieka medyczna,
  • darmowe lekcje języka angielskiego,
  • wczasy pod gruszą.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zgłoś się poprzez formularz poniżej ⬇️⬇️⬇️

Data publikacji: 2023-02-22

Liczba wyświetleń: 440