Praca w branży gier

Unity Developer (junior/stażysta)

dla SQRT3 Games SA w Warszawa / zdalnie

Inne Design

W SQRT3 Games S.A. tworzymy gry casualowe i mid-core typu Time Management, Merge i Match3.
Przez ostatnie 10 lat stworzyliśmy ponad 20 gier, przetłumaczonych na kilkanaście języków, wydawanych na platformach PC, Mac, iOS, Android oraz na konsolach. Nasze tytuły cieszą się tak dużą popularnością, że rozwijają się w całe serie. Naszymi produkcjami są między innymi świetnie przyjęte przez graczy serie: Arcane Arts Academy https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamehouse.arcane2, Primrose Lake, Tavern of Emyr the Barbarous a także debiutujące serie Undercover: Blood Bonds https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamehouse.undercover, Elena's Journal i Secret Diaries.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Unity Developer (junior/stażysta)
Miejsce pracy: Warszawa / zdalnie

Zadania:

  • Tworzenie i testowanie gier typu casual na PC i urządzenia mobilne.
  • Tworzenie gier wydawanych w modelu premium oraz f2p.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy z istniejącym, regularnie rozwijanym projektem.
  • Umiejętność czytania i pracy z tekstem w języku angielskim.
  • Świadomość, że gra jest spójną całością, a nie zestawem niezależnych elementów oraz stanowi produkt podlegający prawom rynku, a nie dzieło sztuki.

Doceniamy:

  • Znajomość silnika Unity.
  • Studia na kierunku związanym z nowymi mediami.
  • Doświadczenie przy produkcji gier (game jamy, własne projekty, mody).
  • Doświadczenie w pracy w rozproszonym zespole.
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (np. SVN, Git).
  • Umiejętność pracy w metodykach Agile/SCRUM.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
  • Wsparcie firmy w rozwoju osobistym.
  • Pracę częściowo zdalną, elastyczne godziny pracy.

Zgłoszenia należy przesyłać przez formularz poniżej.

Prosimy o załączanie jedynie CV, najlepiej w formacie .pdf - do innych materiałów (portfolio, gry) należy zamieścić link w treści zgłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Uwzględnimy jedynie zgłoszenia zawierające klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SQRT3 Games S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2023-02-27

Liczba wyświetleń: 2010