Praca w branży gier

Unity Developer C# / Freelancer

dla HMI Cube w Remotely

Praca stała Programowanie

O nas:

HMI Cube is part of High Minded Intelligence, a streetwear fashion brand that emphasizes the motivational lifestyle and satisfaction of its global community. Founded in downtown Los Angeles by Sean Beck. HMI was inspired by the cultural lifestyle of the California and New York artists, musicians, and residents.

HMI Cube is a game development studio that creates multiplayer games which are entertaining, educational, and culturally diverse. With stunning graphics, intuitive gameplay, and challenging levels, HMI Cube's games provide players of all skill levels with unique gaming experiences.

Poszukujemy freelancera, który chciałby podjąć się dodatkowej pracy i pomóc nam w ukończeniu naszej aktualnej gry.

Obowiązki:
• Pisanie nowych funkcjonalności i narzędzi do gry
• Dbanie o jakość i optymalizację kodu
• Debugging

Oczekujemy:
• Znajomości Unity i C#
• Doświadczenia w Photon/PUN i tworzeniu mechanik multiplayer
• Znajomość dowolnego systemu kontroli wersji

Co oferujemy:
• Wynagrodzenie i rodzaj umowy zależne od doświadczenia i umiejętności
• Długofalową współpracę

Jeśli jesteś zainteresowany grami multiplayer typu battle royale napisz używając formularza poniżej.

Data publikacji: 2023-03-02

Liczba wyświetleń: 780