Praca w branży gier

Senior Retoucher

dla Katana Poland w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

KATANA STUDIO ma doświadczenie w rozwiązaniach motoryzacyjnych i produkcji komercyjnej. Korzystamy z najnowszych dostępnych najnowocześniejszych technologii i ściśle współpracujemy z wiodącymi firmami na rynku.Na co dzień produkujemy treści dla największych marek na świecie, takich jak Nissan, Volkswagen, Subaru i nie tylko.

Studio Katana (oddział w Warszawie) poszukuje kandydata na stanowisko Senior Retoucher w dziale retuszu w pełnym wymiarze godzinowym (pełny etat) w trybie stacjonarnym.

Obowiązki:

  • retusz i postprodukcja fotografii oraz materiałów CGI
  • montaż i adaptacja renderów 3D z materiałami zdjęciowymi

Oczekiwania:

  • doskonała znajomość oprogramowania Adobe Photoshop
  • wysokie poczucie estetyki, kreatywność, motywacja i zaangażowanie
  • doświadczenie w pracy z fotografami, agencjami reklamowymi, artystami 3D, klientami branży reklamowej
  • szybkie tempo pracy przy zachowaniu wysokiej jakości
  • dokładność i autokorekta
  • znajomość technik pracy na wielkoformatowych plikach
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
  • znajomość techniki pracy z render pass’ami
  • znajomość podstaw fotografii - kompozycji, fizyki światła, charakterystyki optyki
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • portfolio z retuszerskimi pracami komercyjnymi i osobistymi (preferowane prace z gatunku product, automotive oraz zaawansowane montaże)
  • doświadczenie w retuszu różnego rodzaju fotografii (beauty, fashion, product, automotive, food), rozumienie ich specyficznych potrzeb i stosowanych technik
  • znajomość oprogramowań CaptureOne, Adobe Illustrator/Indesign, Nuke

Kwalifikacje:

  • wykonanie testu, na podstawie którego doprecyzowany zostanie poziom kandydata

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 10000 pln do 12000 pln faktura netto
  • Wszyscy pracownicy, niezależnie od formy zatrudnienia, otrzymują 20 lub 26 płatnych urlopów rocznie
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia na członków rodziny
  • Pakiety sportowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę z doświadczonymi i wysoko wykwalifikowanymi członkami zespołu

Czekamy na Twoje portfolio i CV! E-mail: rekrutacja@katanaus.com w tytule e-maila wpisz
"Praca - Senior Retoucher Warszawa”

Prosimy o dołączenie do CV treści klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Vimeo: https://vimeo.com/katanastudios
Behance: https://www.behance.net/katana_cg
Instagram: https://www.instagram.com/katana_cg/
Facebook: https://www.facebook.com/KatanaAutomotive/

Data publikacji: 2023-03-02

Liczba wyświetleń: 380