Praca w branży gier

Community Manager / Social Media Specialist (1/2 etatu)

dla Another Angle Games w Warszawa / Zdalnie

Praca stała Inne

Szukamy osoby na stanowisko Community Manager / Social Media Specialist na 1/2 etatu do pracy przy grze Shadow of the Road

Imgur

Zakres obowiązków:

  • Budowa (i moderacja) community na discordzie i steam
  • Przygotowanie i publikacja materiałów na social media
  • Prowadzenie devlog'ów

Mile widziane jest:

  • Zainteresowanie Japonią, steampunkiem lub jednym i drugim
  • Pasja do taktycznych RPG
  • Doświadczenie przy pracy na podobnym stanowisku
  • Angielski na poziomie min. B2

Oferujemy:

  • wynagrodzenie między 2-3k netto (za 1/2 etatu) na b2b (lub adekwatnie na UoD)
  • elastyczne godziny pracy
  • b2b lub umowa o dzieło

Zainteresowanych ofertą prosimy o skorzystanie z formularza Skillshot do przesłania swojego CV + portfolio.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2023-03-03

Liczba wyświetleń: 1270