Praca w branży gier

Game Designer

dla naptime.games Sp. z o.o. w Warszawa

Praca stała Design

Firma naptime.games to producent oraz wydawca gier komputerowych. Obszarem naszej działalności są konsole Nintendo, PlayStation, Xbox, komputery PC.
W związku z rozwojem zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Game Designer!

Poszukujemy pełnej energii i zorganizowanej osoby, która by dołączyła by do naszego zespołu i wspierała go w codziennych zadaniach.

Obowiązki:

  • rozwijanie konceptów gier
  • tworzenie i testowanie mechanik
  • projektowanie przyjaznych interfejsów użytkownika
  • zbieranie i analizowanie danych
  • współpraca z developerami i grafikami

Wymagania:

  • analityczny i twórczy umysł
  • chęć rozwoju, umiejętność kończenia rozpoczętych zadań
  • komunikatywność, zdolność do pracy zarówno samodzielnie, jak i z zespołem
  • angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

Mile widziane:

  • humor i lekkie pióro
  • znajomość wiodących gier i IP z sektorów family/casual
  • znajomość Unity
  • doświadczenie w gamedevie
  • aktywne granie na konsoli Nintendo Switch
  • angielski biegły w piśmie
  • zaskocz nas czymś, umieść w swoim zgłoszeniu zagadkę albo dowcip

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w doświadczonym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do zdolności oraz zakresu wykonywanych obowiązków
  • wpływ na ostateczny kształt gier
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość współpracy stacjonarnej lub hybrydowej,
  • biuro przy stacji metra Stare Bielany.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres jobs@naptime.games .
W tytule prosimy wpisać [GD-SK] imię, nazwisko.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu na wybrane zgłoszenia oraz przesłania testu kwalifikacyjnego.

Prosimy także o obowiązkowe dołączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez naptime.games sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleja Zjednoczenia 36, 01-830 Warszawa, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2023-03-06

Liczba wyświetleń: 828