Praca w branży gier

Game Designer / Projektant Mechanik RPG

dla Viabo Sp. z o.o. w Bydgoszcz (tylko stacjonarnie)

Praca stała Design

Viabo Sp. z o. o. powiększa się, a tym samym poszukuje pracownika na stanowisko: Game Designer, do współpracy z naszym obecnym teamem kreatywnym do zrealizowania projektu proceduralnie generowanej gry RPG
Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko miejsca pracy i chcesz współtworzyć, a nie tylko wykonywać odgórnie zlecone zadania - aplikuj do Viabo, nowego bydgoskiego studia, ze świeżymi pomysłami i europejskim sposobem prowadzenia firmy.
Viabo to nie tylko miejsce z luźną i otwartą atmosferą pracy, ale również profesjonalne, finansowo stabilne studio z klarowną strategią i ciekawym portfolio produkcji.
Dlatego jeżeli interesuje cię nie tylko wynagrodzenie na uczciwych warunkach, ale również miejsce, gdzie zostaniesz doceniony za wkład w produkcję nietypowych projektów - aplikuj do Viabo.

Podstawowe zadania to:
• Proponowanie, projektowanie i rozwijanie mechanik oraz systemów rozgrywki,
• Balansowanie systemów i mechanik gry,
• Tworzenie spójnej wizji gry,
• Współpraca z innymi designerami i programistami przy implementacji mechanik,
• Współtworzenie dokumentacji projektu,
• Analiza rynku gier i zbieranie referencji do rozwiązań gameplayowych,
• Balansowanie i udoskonalanie mechanik na podstawie własnej wiedzy oraz informacji zwrotnych.

Wymagania:
• Doświadczenie w produkcji gier,
• Zdolność precyzyjnego i zwięzłego formułowania myśli oraz przekazywania ich w formie jakościowego feedbacku,
• Umiejętności analizowania i krytycznego myślenia,
• Znajomość branży - trendów i najnowszych gier,
• Chęć wcielania pomysłów w życie - zarówno swoich jak i zespołu,
• Rozumienie różnic w narracji i opowiadaniu historii w grach i innych mediach,
• Sprawne poruszanie się w tabelkach i configach,
• Nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów,
• Język angielski w stopniu komunikatywnym oraz w stopniu pozwalającym czytać/tworzyć dokumentację projektową.

Dodatkowym atutem będą:
• Komercyjnie wydane gry,
• Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej,
• Bycie magikiem w Excelu/GoogleSpreadsheets
• Znajomość środowiska UE4/UE5.

Oferujemy:
• Umowa o Pracę od samego początku,
• Stawkę początkową 3000-5500 na rękę (kwota netto UoP z możliwością negocjacji),
• Realny wpływ na kształt powstających gier,
• Luźną i kameralną atmosferę,
• Stabilne zatrudnienie,
• Elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-14:00),
• Pracę z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technologii,
• Stałe możliwości rozwoju,
• Pracę w dobrze skomunikowanym, w pełni klimatyzowanym biurze w Bydgoszczy,
• Wygodne gamingowe fotele i biurka,
• Ludzkie podejście do prowadzenia zespołu i projektów,
• Wspólne biurowe granie (ostatnio na tapecie Valheim, zdobyte Mistlandy).

Aplikacje prosimy składać na adres mailowy: office@viabogames.com

Prosimy by wiadomość/CV zawierała klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Data publikacji: 2023-03-09

Liczba wyświetleń: 1218