Praca w branży gier

[Junior/ Regular] Marketing Manager – 1/2 etatu

dla Black Eye Games w Lublin lub zdalnie

Praca stała Inne

Poszukujemy do naszego studia kandydatów na stanowisko Marketing Manager.

Black Eye Games jest twórcą największego polskiego open-world MMORPG – Glorię Victis nabyło już ponad 600.000 graczy! Jeśli chcesz zostać częścią tego unikalnego projektu, to koniecznie napisz do nas.

W dorobku posiadamy również docenioną przez odbiorców grę Siege Survival, która również osadzona jest w świecie GV. W przyszłości rozważamy kolejne projekty i rozwój naszego IP.

Praca zdalna lub na miejscu w Lublinie. Po kilku miesiącach szansa na zwiększenie wymiaru pracy do pełnego etatu za porozumieniem stron.

Obowiązki:

  • Przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych we współpracy z zespołem
  • Przygotowanie materiałów reklamowych
  • Tworzenie materiałów prasowych i newsletterów
  • Zwiększanie widoczności gry i pozyskiwanie nowych odbiorców
  • Prowadzenie Social Mediów
  • Optymalizacja reklam (Google Ads, Social Media)
  • Współpraca z Community Managerami

Wymagania:

  • Doświadczenie w marketingu lub gamedevie
  • Podstawowa znajomość narzędzi do grafiki 2D i obróbki video
  • Samodzielność i kreatywność
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • 2+ lata doświadczenia w marketingu gier PC
  • Ukończone studia/ kursy w zbliżonym kierunku
  • Język polski na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość Glorii Victis lub innych gier MMORPG

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę / zlecenie /B2B)
  • Elastyczny czas pracy z core hours 9:30-15:30
  • Pełnopłatny urlop niezależnie od wybranego typu umowy
  • Przyjazna atmosfera w niewielkim zespole bez skomplikowanej hierarchii, stawiamy na maksymalne zgranie zespołu pasjonatów
  • Karta multisport
  • Pomoc w relokacji (dotyczy osób zainteresowanych pracą stacjonarną)

Jeśli czujesz, że to stanowisko właśnie dla Ciebie, aplikuj na formularz poniżej.
Pamiętaj o dołączeniu CV oraz informacji o wcześniejszych projektach.

Nasz zespół jest mocno interdyscyplinarny, więc każda dodatkowa umiejętność jest bardzo mile widziana – nie zapomnij wspomnieć o nich w zgłoszeniu!

Przebieg rekrutacji:

  • Zgłoszenia CV
  • Kontakt z wybranymi kandydatami
  • Rozmowa rekrutacyjna
  • Wybór kandydata i podpisanie umowy

Prosimy o dodanie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Black Eye Games sp. z o.o.. z siedzibą w Lublinie, przy ul. Jana Sawy 5/17 („Administratora danych”) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie Administratorowi danych dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1).
Ponadto wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora danych.
Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem."

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2023-03-09

Liczba wyświetleń: 1326