Praca w branży gier

Brand Manager – Sektor Gier Komputerowych

dla Tate Multimedia w Warszawa

Praca stała Zarządzanie

Tate Multimedia S.A. niezależny wydawca gier specjalizujący się w dostarczaniu ciekawych tytułów graczom na wszystkich głównych platformach. Od ponad 20 lat Tate Multimedia tworzy i wydaje takie tytuły jak: Kangurek Kao, Steel Rats czy motocyklowa seria Urban Trial.
Dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi zespołami deweloperskimi, aby wspólnie pomóc w dostarczeniu ich wymarzonych projektów graczom.
Nasz zespół składa się z pełnych pasji i zaangażowania ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Szukasz nowych wyzwań? Sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie!

ZADANIA:

  • Opracowanie strategii z obszaru PR i marketing dla wchodzących na rynki globalne gier komputerowych, celem wsparcia realizacji strategii komercyjnej jednostki
  • Zarządzanie obszarem działań marketingowych w tym współtworzenie strategii kampanii marketingowych – głównie online
  • Tworzenie i nadzór nad prowadzeniem oraz rozwojem kanałów komunikacji dla wybranej grupy produktów w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Youtube etc.), dbanie o spójność komunikacji marki we wszystkich kanałach
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi, i innymi podmiotami z obszaru marketingu)
  • Koordynacja nad produkcją najwyższej jakości materiałów marketingowych
  • Tworzenie komunikacji reprezentujących podejście skoncentrowane na graczach
  • Badanie i komunikowanie aktualnych trendów rynkowych i działań konkurencyjnych
  • Współpraca z innymi pododdziałami firmy
  • Analiza efektywności realizowanych zadań celem ich optymalizacji

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Doświadczenie zdobyte w branży technologicznej – szczególnie w sektorze gier komputerowych będzie solidnym atutem
  • Ugruntowane doświadczenie w opracowywaniu strategii PR oraz marketing
  • Solidna wiedza i doświadczenie dotyczące technik i narzędzi wspierających działania PR i marketing online
  • Praktyczna znajomość Adobe Creative Suite, w szczególności Photoshop (Illustrator i InDesign - mile widziane), MS Suite (PowerPoint, Word, Excel, Outlook)
  • Doświadczenie we współpracy z liderami opinii (blogerzy, vlogerzy) – będzie dodatkowym atutem

CO OFERUJEMY:

  • Dowolną formę zatrudnienia (B2B, UoP)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatną opieka medyczna
  • Bibliotekę gier do Twojej dyspozycji – badania, inspiracje i rozrywka w jednym miejscu
  • Pracę w nowoczesnym biurze na warszawskim Mokotowie - elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV e-mailem na adres:
jobs@tatemultimedia.com

Prosimy również o zawarcie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tate Multimedia S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Data publikacji: 2023-03-10

Liczba wyświetleń: 715