Praca w branży gier

Level Artist / Environment Artist

dla Game Island w Wrocław / Zdalnie

Praca stała Design

W Game Island tworzymy własne, oryginalne i konkurencyjne tytuły z gatunku survival, opowiadając przy tym historie, przekazując emocje i budując relacje między graczami, a tworzonymi przez nas bohaterami. Wierzymy, że dzięki naszej wytrwałości, wizji i pasji, jesteśmy w stanie pobudzać wyobraźnię i dostarczać rozrywkę na najwyższym poziomie.
Obecnie poszukujemy Level Artysty, który wspomoże nas swoją wiedzą i doświadczeniem na wyboistej drodze game devu i wzmocni zespół przed debiutem naszego nowego tytułu.

Jeżeli chcesz:

  • Dołączyć do dynamicznie rozwijającego się studia;
  • Mieć realny wpływ na kierunek rozwoju projektu;
  • Tworzyć tytuły we współpracy z międzynarodowymi wydawcami;
  • Otrzymywać konkurencyjne wynagrodzenie za swoją pracę;

Przeczytaj szczegóły oferty.

Obowiązki:

  • Tworzenie realistycznych środowisk i biomów w Unreal Engine 5;
  • Tworzenie wysokiej jakości assetów we współpracy z Art & Design Teamem;
  • Zapewnienie stylu i jakości artystycznej we współpracy z Art Directorem;
  • Wykonywanie pracy zgodnie z kierunkiem artystycznym projektu oraz obowiązującymi terminami;

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Level Artist lub zbliżonym;
  • Doświadczenie w modelowaniu i teksturowaniu obiektów w silniku Unreal Engine 5;
  • Doskonałe wyczucie skali, proporcji i kompozycji;
  • Znajomość optymalizacji;
  • Kreatywność, dbałość o szczegóły i samodzielność w działaniu;

Mile widziane:

  • Znajmość World Partition i narzędzi do proceduralnej pracy na landscape
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji - Perforce;
  • Zainteresowanie grami typu FPP i Survival;
  • Portfolio własnych projektów;

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B;
  • elastyczne godziny pracy;
  • benefity pracownicze: opieka medyczna, pakiet kart Multisport;
  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy;
  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze na Wyspie Słodowej we Wrocławiu;
  • pracę w super zespole z doświadczeniem i przyjazną atmosferę;

Prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania w tytule wpisując:
„LEVEL ARTIST”.
Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Game Island S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Data publikacji: 2023-03-13

Liczba wyświetleń: 725