Praca w branży gier

VFX Artysta

dla The Knights of Unity w Wrocław/ Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

⚔️Rycerze Unity zapraszają wszystkich VFX Artystów żądnych rozwoju!⚔️

Do naszego korowego zespołu Artystów poszukujemy specjalisty od efektów specjalnych!🎆
Jako Rycerze tworzymy strategie, karcianki, RPG-i oraz realizujemy różnorodne projekty na konsole, optymalizacje, multiplayer, porting i wiele więcej. Wierzymy w to, że tylko satysfakcja z pracy jest w stanie zapewnić najlepsze wyniki, dlatego tworzymy nasze Rycerskie Zastępy tak, aby Rycerze Unity czuli się dobrze i wzajemnie się motywowali do działania. Z tego względu przywiązujemy ogromną wagę do działania w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu.🎮

⚔️RYCERSKIE ZADANIAI:

➡️Tworzenie wysokiej jakości efektów specjalnych na różnych etapach projektu z zachowaniem technicznych i artystycznych wytycznych
➡️Dobieranie odpowiednich technik wykonania w zależności od potrzeb projektu
➡️Współpraca z Art Direction w celu zapewnienia odpowiedniej jakości
➡️Planowanie, estymacja i priorytetyzacja swojej pracy
➡️Współpraca z innymi działami (Artyści, Programiści, Designerzy i QA)

⚔️RYCERSKIE OCZEKIWANIA:

➡️Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku VFX Artist lub portfolio pokazujące odpowiadające temu umiejętności
➡️Biegła znajomość Unity i ich systemów particle: Shuriken i VFX Graph
➡️Umiejętność tworzenia shaderów i materiałów na potrzeby VFX (Amplify Shader Editor)
➡️Umiejętność tworzenia tekstur na potrzeby VFX (np. Photoshop, Substance Designer)
➡️Umiejętność tworzenia modeli 3D oraz UV na potrzeby VFX (np. Blender)
➡️Podstawy artystyczne, umiejętność tworzenia hierarchii wizualnej i dystrybucji waloru
➡️Solidne podstawy techniczne, umiejętność optymalizacji VFX na różne platformy oraz wiedza o renderowaniu w czasie rzeczywistym
➡️Elastyczność w dopasowaniu się do obranego stylu graficznego
➡️Umiejętność pracy w zespole oraz chęć dzielenia się wiedzą
➡️Komunikatywność w języku angielskim, na poziomie minimum średnio zaawansowanym

⚔️Mile widziane:
➡️Zaawansowane umiejętności tworzenia shaderów
➡️Umiejętność tworzenia symulacji w Houdini
➡️Doświadczenie w dziedzinach pokrewnych (np. Concept Art, 3D Art, Tech Art)

⚔️NASZYM RYCERZOM ZAPEWNIAMY:

✅Wynagrodzenie 6.000-11.000 PLN netto B2B
✅Możliwość pracy zdalnej
✅Stanie się częścią elitarnego korowego zespołu Rycerzy
✅Praca bez crunchy!
✅Atmosferę pracy skoncentrowaną na pozytywnych relacjach wewnątrz firmy
✅Biuro zaledwie 10 minut od centrum Wrocławia, a w nim: zawsze świeże owoce, orzechy i barek owsiankowy, najlepsza kawa na rynku, Games Room (gry planszowe, konsolowe itp.), Nap Room (pokój do drzemki i odpoczynku) i wiele innych
✅Masaże w biurze
✅Lekcje języka angielskiego
✅Karta Multisport oraz Ubezpieczenie Medyczne
✅Najlepsze wydarzenia integracyjne (w życiu ważna jest nie tylko praca, ale też dobra zabawa)
✅Byliśmy już razem na Śnieżce, w Energylandii, wspólnie lepiliśmy naczynia z gliny, czy lataliśmy szybowcami🤩
✅Dozgonny Szacunek i Rycerską Chwałę!⚔️

Data publikacji: 2023-03-13

Liczba wyświetleń: 592