Praca w branży gier

Grafik UX/UI

dla Space Fox Games S.A. w Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Cześć,

Rozpoczynamy prace nad nowym tytułem z gatunku rougelite-economy i poszukujemy Grafika UX/UI do wsparcia zespołów deweloperskiego i marketingowego.

Więcej o nas: Space Fox Games

Twoje główne obowiązki:
• Tworzenie mockupów UX i UI gry
• Projektowanie i tworzenie elementów UI do gry
• Tworzenie grafik i szablonów marketingowych
• Współpraca i bieżąca komunikacja z zespołem

Oczekujemy:
• Bardzo dobrej znajomości programu Photoshop
• Znajomości procesu projektowego i zasad graphic designu, w tym typografii, ikonografii, kompozycji, teorii kolorów
• Znajomości zasad projektowania z uwzględnieniem UX
• Portfolio dotychczasowych prac
• Umiejętności dopasowania stylu
• Samodzielności i dbałości o szczegóły
• Umiejętności pracy w zespole

Dodatkowe atuty:
• Znajomość Unity
• Wiedza o bieżących trendach
• Wiedza na temat zasad tworzenia grafik pod social media
• Pasja do gier i bycie nerdem ;)

Co oferujemy:
• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
• Forma współpracy - zlecenie, B2B, dzieło (do uzgodnienia)
• Pracę zdalną z możliwością pracy w biurze przy Metrze Wilanowska
• Elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:00)
• Super zespół i świetną atmosferę

Prosimy o dodanie w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000))

Data publikacji: 2023-03-14

Liczba wyświetleń: 1000