Praca w branży gier

Manualny Tester Gier

dla The Knights of Unity w Wrocław/ Zdalnie

Praca stała Testowanie

🎮Rycerze Unity zapraszają wszystkich testerów spragnionych wyzwań!🎮

Szukamy prawdziwych pogromców błędów, którzy dołączą do naszych szeregów by dzielnie stawiać czoła kolejnym testerskim wyzwaniom. Jeśli życie obdarzyło Cię sokolim wzrokiem, a jednocześnie potrafisz zepsuć wszystko co Ci wpadnie w ręce to zgłoś się do nas! Właśnie Ciebie szukamy!

Realizuj wspólnie z nami projekty na wszystkie platformy dla największych firm w branży gier i wpływaj kreatywnie na gry Knightsów (strategie, karcianki, RPG-i, roguelike)!

⚔️RYCERSKIE ZADANIA:

➡️Przeprowadzanie testów manualnych w projektach wewnętrznych i zewnętrznych
➡️Zapewnienie jakości podczas całego procesu tworzenia gier
➡️Opiniowanie gier począwszy od projektu na każdym etapie ich rozwoju
➡️Tworzenie jasnej i dokładnej dokumentacji
➡️Ścisła współpraca z zespołem developerów i testerów

⚔️RYCERSKIE OCZEKIWANIA:

➡️Podstawowa znajomość zagadnień związanych z procesem testowania
➡️Znajomość metod rozwoju i produkcji oprogramowania, takich jak Agile czy Continuous Integration
➡️Szeroka znajomość branży i krytyczne podejście do gier
➡️Komunikatywność i umiejętność współpracy z zespołem
➡️Spostrzegawczość i rzetelność
➡️Bardzo dobrze rozwinięta umiejętność analizowania i przetwarzania danych
➡️Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2
➡️Znajomość kilku platform, również w zakresie własnego użytkowania (PlayStation 4/5, Xbox One/Series, Nintendo Switch, VR, iOS/Android, im więcej tym lepiej 😉)
➡️Umiejętność przeprowadzania testów certyfikacyjnych

⚔️NASZYM RYCERZOM ZAPEWNIAMY:

✅Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
✅Wysoką autonomię pracy
✅Największą różnorodność projektów w polskiej branży gier! - PC, konsole, mobile, VR, AR, porting, optymalizacje, nowe technologie
✅Praca bez crunchy!
✅Atmosferę pracy skoncentrowaną na pozytywnych relacjach wewnątrz firmy
✅Możliwość realizowania własnych projektów! - każdy Rycerz ma możliwość zgłaszania swoich projektów gier, które mają szansę być zrealizowane przez The Knights of Unity!
✅Nowe biuro zaledwie 10 minut od centrum Wrocławia, a w nim: zawsze świeże owoce, orzechy i barek owsiankowy, najlepsza kawa na rynku, lodówka z Mio Mio, Games Room (gry planszowe, konsolowe itp.), Nap Room (pokój do drzemki i odpoczynku) i wiele innych
✅Karta Multisport oraz Ubezpieczenie Medyczne
✅Masaże w biurze
✅Lekcje języka angielskiego
✅Najlepsze wydarzenia integracyjne (w życiu ważna jest nie tylko praca ale też dobra zabawa, dlatego w The Knights of Unity robimy integrację co miesiąc, byliśmy już razem na Śnieżce, w Energylandii, wspólnie lepiliśmy naczynia z gliny i lataliśmy szybowcami)
✅Dozgonny Szacunek i Rycerską Chwałę! :)

Data publikacji: 2023-03-15

Liczba wyświetleń: 2131