Praca w branży gier

Player Support Generalist

dla Frozen District w Kraków

Praca stała Inne

FROZEN DISTRICT

Cześć!

Jesteśmy Frozen District - studiem gier indie z Krakowa, odpowiedzialnym między innymi, za stworzenie House Flippera i wydanie The Tenants.

Poszukujemy osoby, która wspomoże nas w naszym nowym projekcie - House Flipper 2 oraz stanie się stałym i niezastąpionym członkiem naszej drużyny.

Wymagania

  • Język angielski na poziomie minimum C1+.
  • Doświadczenie we wsparciu produktu i pracy z klientami.
  • Bardzo wysokie zdolności interpersonalne, poczucie empatii i cierpliwość.
  • Bycie na bieżąco z rynkiem gier PC i konsol.
  • Wysokie zdolności obsługi komputera, znajomość specyfikacji technicznej i rejestru zdarzeń.

Mile widziane

  • Doświadczenie w użyciu narzędzi do obsługi klientów (np: Zendesk/Freshdesk), oraz zarządzania projektami (np: Jira/ClickUp).
  • Doświadczenie w moderowaniu serwerów Discord / Grup social mediów / Forów internetowych.

Obowiązki

  • Pierwsza linia supportu: Odpisywanie na wszelkie wiadomości od graczy, za pośrednictwem maila, dedykowanego narzędzia supportu i na dedykowanym serwerze Discord.
  • Druga linia supportu: Analiza przyczyny powstawania błędów i udział w tworzeniu rozwiązań oraz instrukcji dla graczy.
  • Wsparcie wewnętrzne: moderowania serwera discord, prowadzenia social mediów, testów zgłaszanych błędów.
  • Tworzenie regularnych raportów podsumowujących ilościowo i jakościowo błędy i sugestie zgłoszone przez graczy.
  • Dbanie o płynny przepływ informacji między graczami, a pozostałymi pracownikami, w szczególności testerami, designerami, programistami i marketingiem.

Co oferujemy?

  • Pracę na pełen etat
  • Stabilne warunki zatrudnienia (przywiązujemy się do osób, z którymi pracujemy)
  • Elastyczne godziny pracy (wynosimy to stwierdzenie na nowy poziom!)
  • Materiały do nauki, pomoc w rozwoju (mamy podobno jakieś doświadczenie!)
  • Fajny klimat w biurze (organizujemy od czasu do czasu epickie Wspólne Grania, ale przede wszystkim tworzymy rodzinną atmosferę w naszym kameralnym zespole)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego w biurze - w końcu będzie to Twoje główne narzędzie pracy!
  • Discord Nitro
  • Niczym nielimitowane hektolitry kawy z ekspresu i yerby w biurze

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i kilku zdań o sobie na adres rekrutacja@frozendistrict.com.

W zgłoszeniu dodaj swojego ulubionego mema aby udowodnić, że doczytałeś ofertę do końca ;)

Uprzejmie informujemy, że będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2023-03-17

Liczba wyświetleń: 980