Praca w branży gier

Social Media Specialist

dla Tate Multimedia w Warszawa

Praca stała Inne

Tate Multimedia S.A. niezależny wydawca gier specjalizujący się w dostarczaniu ciekawych tytułów graczom na wszystkich głównych platformach. Od ponad 20 lat Tate Multimedia tworzy i wydaje takie tytuły jak: Kangurek Kao, Steel Rats czy motocyklowa seria Urban Trial.
Dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi zespołami deweloperskimi, aby wspólnie dostarczyć graczom ekscytujące tytuły.
Nasz zespół składa się z pełnych pasji i zaangażowania ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Szukasz nowych wyzwań? Sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie!

ZADANIA:

  • Planowanie i prowadzenie profili gier w mediach społecznościowych;
  • Dbanie/działanie na takich kanałach jak: FB, Twitter, Discord, Reddit, Youtube, TikTok i community management;
  • Zwiększanie followers'ów oraz community;
  • Przygotowywanie materiałów na bazie gier z naszego portfolio;
  • Tworzenie, optymalizacja i raportowanie wyników kampanii w social mediach;
  • Koordynacja działań marketingowo-wizerunkowych obecnych i przyszłych projektów.

OCZEKIWANIA:

  • Masz min 1 rok doświadczenie w pracy w branży gier na tożsamym stanowisku
  • Jesteś na bieżąco z grami i news'ami gaming'owymi;
  • Masz już w prowadzeniu kampanii oraz komunikacji z graczami;
  • Możesz pochwalić się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego;
  • Wszystkie swoje zadania wykonujesz staraninie z dbałością o szczegóły i w deadline;
  • Nie boisz się niestandardowych i kreatywnych rozwiązań.

CO OFERUJEMY:

  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatną opieka medyczna
  • Bibliotekę gier do Twojej dyspozycji – badania, inspiracje i rozrywka w jednym miejscu
  • Pracę w nowoczesnym biurze na warszawskim Mokotowie - elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV e-mailem na adres:
jobs@tatemultimedia.com

Prosimy również o zawarcie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tate Multimedia S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Data publikacji: 2023-03-17

Liczba wyświetleń: 377