Praca w branży gier

Junior Marketing Artist

dla RedDeerGames w Warszawa/Zdalnie

Praca stała Design

Dołącz do naszego zespołu w RedDeer.Games!

Aktualnie poszukujemy pełnej pasji osoby na stanowisko Junior Marketing Artist.

Od 2019 roku tworzymy i wydajemy unikatowe gry niezależne i jesteśmy jednym z największych wydawców gier na konsole Nintendo Switch.
Stawiamy na jakość i oryginalny styl, a w pracy ważna jest dla nas dobra atmosfera.

Z roku na rok rośniemy – dziś RedDeer.Games to ponad 50 osób!

Zadania:
• Tworzenie materiałów promocyjnych dla naszych gier do sklepów Nintendo eShop, Steam, Xbox, PlayStation, Apple App Store;
• Tworzenie assetów graficznych do mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, TikTok);
• Tworzenie kreacji marketingowych do płatnych kampanii internetowych;
• Tworzenie logotypów dla gier i serii wydawniczych;
• Planowanie i egzekucja powierzonych zadań.

Nasze wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Przesłanie portfolio, które nas zachwyci;
• Znajomość programów Adobe (Photoshop. Illustrator, XD) lub Affinity Designer;
• Znajomość podstawowych zasad graphic designu;
• Doskonałe wyczucie kompozycji i koloru;
• Dobra organizacja pracy, terminowość, punktualność i dyspozycyjność;
• Inicjatywa i samodzielność w działaniu oraz chęć poszerzania kompetencji w zdobywaniu nowych umiejętności;
• Proponowanie kreatywnych rozwiązań w prezentowaniu naszych gier szerokiej publiczności z wykorzystaniem treści wizualnych;
• Rzetelność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
• Umiejętność współpracy w zespole.

Mile widziane:
• Umiejętność tworzenia ilustracji z wykorzystaniem tabletów graficznych;
• Zainteresowanie światem gier i znajomość rynku;
• Podstawowa znajomość tworzenia prostych form wideo.

Oferujemy:
• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia (umowa zlecenie lub B2B);
• Długofalową współpracę;
• Możliwość pracy w naszym biurze w Warszawie w formie hybrydowej lub pracy zdalnej;
• Możliwość rozwoju;
• Elastyczne godziny pracy;
• Przyjazną atmosferę pracy;
• Pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającym się zespole;
• Realny wpływ na ostateczny kształt projektów.

Wyślij swoje CV oraz portfolio na nasz adres mailowy: rekrutacja@reddeergames.com

Zapraszamy również na naszą stronę: www.reddeergames.com

Informacje na temat ochrony prywatności:
Przesyłając swoją aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę
RedDeer.Games sp. z o.o.

Oświadczenie dotyczące zgody:
Rozumiem i zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2023-03-20

Liczba wyświetleń: 1242