Praca w branży gier

Level Designer do casual F2P

dla The House of Fables w Warszawa/zdalnie

Praca stała Design

Hej,

Jesteśmy zespołem doświadczonych deweloperów. Poszukujemy Level Designera/ki, który/a chciałby/ałaby wesprzeć nas od maja 2023 w rozwoju casualowej gry F2P (tower defence).

Oczekujemy:
• minium 2 letniego doświadczenia na stanowisku Level Designera;
• udokumentowanej pracy na stanowisku Level Designera przy przynajmniej jednym wydanym komercyjnym projekcie F2P – prosimy, podaj tytuł;
• znajomości Unity na poziomie niezbędnym do samodzielnego wykonywania zadań;
• języka angielskiego - w stopniu komunikatywnym
• umiejętność tworzenia zrozumiałej i uporządkowanej dokumentacji projektowej;
• skrupulatności i odpowiedzialności;
• samodzielności.

Twoje zadania:
• kompleksowe tworzenie leveli i puzzli logicznych;
• ścisła współpraca z zespołem game-designu w zakresie tworzonych leveli;
• współpraca z zespołem graficznym w zakresie tworzonych leveli;
• weryfikacja stworzonych przez siebie leveli – grywalność, przechadzalność, wykorzystanie mechanik (first internal QA);
• tworzenie i aktualizowanie dokumentacji projektowej dotyczącej LD;
• uczestnictwo w procesie kreatywnego rozwijania gry;

Oferujemy:
• Stawka między 7 a 9,6 tysiąca PLN brutto (UoD/B2B);
• Ubezpieczenie medyczne;
• Praca zdalna/dla chętny lokalizacja w Warszawie;
• Możliwość kreatywnego udziału w pozostałych realizowanych przez firmę projektach (casuale, mobile);
• Owoce, słodycze i inne standardowo w pakiecie (przy pracy zdalnej z wysyłką do domu).

CV wraz z linkiem do portfolio (przykładowe utworzone levele, współtworzone projekty-linki) prosimy przesyłać poprzez formularz skillshot. Każdy z kandydatów otrzyma krótkie nieodpłatne zadanie testowe (chcemy zrozumieć, jak budujesz levele). Wyniki zadań testowych nie będą wykorzystane w naszych produktach.

*Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2023-03-20

Liczba wyświetleń: 556