Praca w branży gier

3D Artist

dla CreativeForge Games w zdalnie
opublikowane przez Piotr Karbowski

Praca stała Grafika i animacja

CreativeForge Games S.A. - to utworzone w 2011 roku studio, twórcy Ancient Space, Hard West i Phantom Doctrine. Obecnie poszukujemy nowych talentów do jednego z naszych zespołów.

3D ARTIST

Twoje Zadania:

  • Redukcja poligonów w assetach i retexturowanie,
  • Tworzenie postaci częściowo z gotowych elementów,
  • Tworzenie modeli hi i low poly postaci oraz stworzeń,
  • Obsługa programu accuRIG,
  • Ścisła współpraca z interdyscyplinarnym zespołem designerów i artystów,
  • Współpraca z Game Directorem oraz Art Directorem przy wdrażaniu wytycznych zgodnych z wizją projektu,
  • Proponowanie wizualnych i technicznych rozwiązań wspierających artystyczne oraz gameplay’owe założenia projektu.

Nasze oczekiwania:

  • Posiadasz podstawową wiedzę jak renderować,
  • Bardzo dobrze operujesz skalą, kompozycją i materiałami,
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość anatomii,
  • Masz doświadczenie w modelowaniu ludzi i ubrań,
  • Masz doświadczenie w modelowaniu zwierząt i potworów,
  • Lubisz pracować zarówno na bazie szczegółowych konceptów jak i bardziej kreatywnie,
  • Jesteś odpowiedzialny i terminowy.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z silnikiem Unity,
  • Umiejętność tworzenia potworów humanoidalnych,
  • Znajomości programu Marvelous Designer.

Co oferujemy w zamian:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowie o dzieło,
  • Pracę zdalną w elastycznych godzinach pracy (core hours 10:00-15:00),
  • Długoterminową współpracę - dołączysz do teamu, nie tylko do jednego projektu,
  • Realny wpływ na tworzony projekt,
  • Brak zakazu konkurencji,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz portfolio przez skillshot lub na adres e-mail: jack@creativeforge.pl z dopiskiem w temacie wiadomości – „3D Artist”.

Data publikacji: 2023-03-23

Liczba wyświetleń: 1027