Praca w branży gier

Video Editor

dla Movie Games SA w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Programowanie

Movie Games SA poszukuje osoby na stanowisko Video Editor w Warszawie lub zdalnie. Movie Games jest wydawcą gier typu indie oraz indie premium na PC oraz konsolach.

Zakres obowiązków:

  • Montaż zwiastunów i innych formatów reklamowych do naszych gier
  • Nagrywanie gameplayów oraz przygotowywanie konkretnych scen z gier
  • Renderowanie zwiastunów oraz innych materiałów multimedialnych
  • Wykonywanie screenshotów oraz ich obróbka
  • Montaż materiałów wideo w oparciu o bieżące zapotrzebowanie oraz plany marketingowe
  • Wspomaganie działu graficznego w obowiązkach związanych z edycją grafiki statycznej

Kwalifikacje:

  • Przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość programów Adobe Premiere Pro oraz Adobe After Effects
  • Bycie na bieżąco ze światem gier video
  • Zmysł estetyki i montażowe wyczucie: umiejętność złapania ciekawej scenki czy pokazania mechaniki w interesujący sposób
  • Umiejętność nagrywania materiałów wideo z gier
  • Język angielski na co najmniej komunikatywnym poziomie
  • Dobra organizacja pracy
  • Duża chęć do rozwoju i nauki nowych rzeczy
  • Podstawowa znajomość programów Adobe Photoshop i Adobe Illustrator

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej lub z biura w Warszawie (Mokotów)
  • Rozliczenia na bazie faktury lub umowy o dzieło
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę z ambitnymi, pomysłowymi twórcami gier indie
  • Uczestnictwo w różnorodnych, ciekawych projektach
  • Pracę nad materiałami skierowanymi do największych mediów i na największe eventy gamingowe świata
  • Pakiet opieki medycznej LuxMed (po 3 miesiącach współpracy)
  • Możliwość rozwoju

Prosimy o składanie aplikacji online, załączając CV oraz link do co najmniej 3 przykładowych samodzielnie stworzonych filmów z gier wideo.

Prosimy o uzupełnienie CV o następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Movie Games SA w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do usłyszenia!

Data publikacji: 2023-04-19

Liczba wyświetleń: 924