Praca w branży gier

Character Animator (Senior/Expert)

dla Artifex Mundi w Katowice / praca zdalna / system hybrydowy

Praca stała Grafika i animacja

Artifex Mundi oznacza po łacinie „artystę świata”, a my robimy wszystko, by stanąć na wysokości zadania i tworzyć gry na światowym poziomie. Jesteśmy producentem i wydawcą gier komputerowych z 16-letnią historią. Sprzedaliśmy ponad 10 milionów kopii gier Hidden Object i to głównie z nich byliśmy znani do tej pory. Obecnie skupiamy się na tworzeniu mobilnych gier F2P w dwóch dobrze nam znanych gatunkach: HO i RPG. Mamy już na swoim koncie pierwsze sukcesy w tym segmencie, ale nie zwalniamy tempa.

Jeśli lubisz animować niesamowite stworzenia zamieszkujące mroczny świat fantasy, a dodatkowo kręcą Cię systemowe gry ze złożonymi mechanikami i wielowarstwową metą, to na pewno odnajdziesz się w naszym studiu RPG!

Rekrutacja online

Twoje codzienne zadania:

• animowanie postaci fantasy (głównie humanoidalnych);
• aktywne uczestnictwo w procesie kreatywnym nad tworzeniem wizji animacji (storyboard);
• współpraca z designerami i koncepciarzami nad maksymalnym wyciągnięciem charakteru postaci w jej ruchach;
• feedbackowanie kolegów z teamu animacyjnego.

Wymagania:

• bardzo dobre wyczucie dynamiki i timingów ruchu;
• zdolności reżyserskie;
• znajomość oprogramowania MAYA;
• umiejętność dostosowania się do i rozwijania istniejących pipeline’ów;
• umiejętność szybkiego blokowania animacji;
• otwartość na uwagi i zmiany w animacji;
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

• umiejętność rigowania i skinowania;
• umiejętność tworzenia storyboardów;
• doświadczenie w tworzeniu lekko stylizowanych animacji;
• doświadczenie i/lub kompetencje liderskie i mentoringowe;
• znajomość rynku gier RPG;
• znajomość rynku gier F2P;
• znajomość i umiejętność pracy z technologią i materiałami mocap;
• znajomość Unity, w szczególności systemów animacji.

W ramach współpracy oferujemy:

• pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
• udział w zyskach (program bonusowy);
• realny wpływ na rozwój naszych gier;
• atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
• możliwość wyboru trybu pracy (office-first, remote lub hybryda);
• elastyczne godziny pracy (core hours: 9:00 – 15:00);
• budżet szkoleniowy;
• program kafeteryjny, w ramach którego możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport;
• darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2023-05-09

Liczba wyświetleń: 216