Praca w branży gier

3D Character Engineer

dla Giant Lazer w Wrocław lub zdalnie

Inne Grafika i animacja

W skrócie o nas:

Jesteśmy Giant Lazer - jeden z najbardziej docenianych polskich teamów zajmujących się
tworzeniem aplikacji VR/AR/MR. Robimy szkolenia, gry i programy promocyjne.
Współpracujemy z HTC, Meta, Pico i XRSPACE. Jeździmy na targi w Europie i Azji. Działaliśmy m.in. z Red Bullem, ING, Imperial College London, Deutsche Telecom, czy
Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Powołaliśmy także Fundację The Climate Lab, która poprzez nowe technologie realizuje cele edukacji klimatycznej - to nasze oczko w
głowie.

Ponadto rozwijamy własne produkcje gamingowe:

  • ekologiczną rozgrywkę arcade - Trash Rage VR
  • kreatywny symulator lotu - Flying Things VR
  • oraz mobilne doświadczenie Planet Stories AR

Dołącz do nas!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy 3D Character Engineer- może to właśnie Ty?🙂

Z naszej strony :

  • 12 tys zł. brutto
  • umowa zlecenie/o dzieło na okres trwania projektu (przewidujemy,że będzie to 1 miesiąc)
  • core hours 10-16
  • praca w trybie hybrydowym
  • zgrany i otwarty zespół

Masz to coś?

  • doświadczenie na stanowisku Grafika 3D
  • znajomość i umiejętność używania Character Creator, Marvellous Designer, Rokoko Face Capture, - Blender, Substance Painter, Unity, Git
  • znajomość rozwiązań software'owych VR i AR
  • znajomość rozwiązań sprzętowych VR i AR
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • odpowiedzialność i terminowość
  • pasjonowanie się grami i śledzenie aktualnych trendów w Game Devie

Twoje zadania :

  • tworzenie postaci żołnierzy, pilotów
  • współpraca z resztą zespołu w celu utrzymania spójnej wizji aplikacji
  • samodzielne dostarczanie gotowych game assetów postaci ludzkich do Unity
  • tworzenie i importowanie animacji postaci
  • budowanie animatorów i przejść między stanami
  • eksponowanie zmiennych z animatora dla wygody programistów

Ekstra punkty za :

  • doświadczenie w pracy na rynku game dev, VR, AR
  • znajomość tematów związanych z II wojną światową

Co dalej?

wyślij nam swoje CV i portfolio
skontaktujemy się z Tobą, jeśli Twoje zgłoszenie pasuje do naszych wymagań i zaprosimy Cię na rozmowę 💪

Data publikacji: 2023-05-09

Liczba wyświetleń: 598