Praca w branży gier

Sound Designer

dla Forever Entertainment SA w Gdynia

Praca stała Audio

O NAS

Firma Forever Entertainment SA z siedzibą w Gdyni zajmuje się produkcją gier komputerowych i multimediów. Mamy 13 lat doświadczenia w branży i jesteśmy jednym z największych wydawców gier na Nintendo Switch. Aktualnie zatrudniamy ponad 80 osób i stale powiększamy zespół!
Aktualnie pracujemy nad takimi znanymi IP jak:

• Panzer Dragoon Zwei: Remake (SEGA)
• The House of The Dead: Remake (SEGA)
• Fear Effect Reinvented (SquareEnix)
• FRONT MISSION 1st, 2, 3: Remake
• Night Slashers: Remake
Ale także nad innymi, własnymi tytułami.

OBOWIĄZKI:

• przygotowanie sfx;
• masterowanie dźwięku.

WYMAGANIA:

• 2 letnie doświadczenie w pracy jako sound designer w gamedev/ branżach pokrewnych;
• dobra znajomość programów: Reaper, Audacity, Pro Tools;
• umiejętność pracy w zespole;
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

MILE WIDZIANE:
• umiejętność montażu krótkich form video;
• obsługa programów graficznych.

WARUNKI WSPÓŁPRACY:

• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
• praca stacjonarna w biurze w Gdyni (dogodna lokalizacja przy SKM);
• praca na pełny etat;
• umowa uod/uz/uop/B2B - w zależności od preferencji kandydata.

DODATKOWO OFERUJEMY:

• ubezpieczenie zdrowotne PZU wraz z możliwością dopisania partnera lub dzieci;
• karta Multisport;
• program poleceń;
• dofinansowanie do okularów;
• integracja z pozostałymi członkami zespołu w pokoju gier;
• wsparcie relokacyjne, pomożemy dopiąć kwestie organizacyjne;
• doświadczony zespół, który chętnie dzieli się wiedzą;
• imprezy integracyjne.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Klauzula Informacyjna RODO https://forever-entertainment.com/klauzula-rodo,363,pl

Data publikacji: 2023-05-19

Liczba wyświetleń: 698