Praca w branży gier

Business Developer

dla Acram Digital w zdalnie

Praca stała Zarządzanie

Nazywamy się Acram Digital i zajmujemy się przenoszeniem znanych gier planszowych do świata gier video. Adaptujemy je zarówno dla platform mobilnych (iOS, Android), komputerów osobistych (PC/Mac) jak i konsol (Nintendo Switch, Xbox). Współpracujemy z topowymi wydawnictwami gier planszowych takimi jak Restoration Games, Pegasus Spiele, czy Stonemaier Games, a nasza lista partnerów i projektów stale rośnie. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu!

Poszukujemy osoby na stanowisko Business Developer, która będzie odpowiedzialna za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi, finalizowanie umów oraz inne zadania związane z rozwojem firmy.

Zakres obowiązków:

  • efektywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych na rynku
  • budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi
  • przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych, ze szczególnym uwzględnieniem profesjonalnych prezentacji
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie i prowadzenie procesu negocjacyjnego
  • monitoring i analiza otoczenia rynkowego
  • praca w systemie CRM
  • opieka posprzedażowa
  • tworzenie strategii sprzedażowych
  • rozwój biznesu skoncentrowany na wynikach
  • koordynacja realizacji kontraktów na podstawie wynegocjowanych warunków
  • koordynownie i zarządzanie umowami, poprawkami do umów, aneksami
  • zarządzanie kontraktami: strategia negocjacyjna w porozumieniu z CMO, koordynowanie i zarządzanie negocjacjami umów dodatkowych i aneksów
  • promocja firmy poprzez udział w przedsięwzięciach i spotkaniach branżowych
  • przygotowywanie analiz rentowności, budżetów i planów finansowych

Wymagania:

  • minimum roczne, szerokie doświadczenie praktyczne w branży gamedev/IT
  • znajomość rynku gamedev/IT
  • ugruntowana sieć powiązań z uczestnikami rynku gamedev/IT
  • orientacja na cel i udokumentowane osiągnięcia
  • efektywna organizacja czasu pracy
  • samodzielność i kreatywność w działaniu (przedsiębiorczość)
  • wysokie umiejętności negocjacyjne
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • kreatywność i optymizm
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjny i motywacyjny system zatrudnienia
  • pracę w ambitnym zespole
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę
  • wsparcie merytoryczne
  • pracę zdalną lub w biurze w Opolu

Zainteresowany/Zainteresowana? Świetnie! Podeślij nam Twoje CV! Napisz do nas na contact(at)acram.eu

Nie zapomnij proszę dodać poniższą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Acram Digital Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Data publikacji: 2023-05-22

Liczba wyświetleń: 385