Praca w branży gier

2D Artist (freelance / zdalnie)

dla Lichthund w Warszawa / Zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Jesteśmy niezależnym studio znanym z nieortodoksyjnego podejścia do gamedevu. Pracujemy w małym zespole, w którym każdy ma realny wpływ na końcowy wygląd produktu.

Tworzymy gry na PC i konsole, skupiając się na immersyjnych mechanikach oraz nowatorskich rozwiązaniach w połączeniu z oryginalnym kierunkiem artystycznym.

Jesteśmy ambitni, lubimy wyzwania i odważne pomysły. Dołączając do nas, będziesz pełnił/a kluczową rolę w budowaniu projektów i czynnie uczestniczył/a w pełnym procesie produkcji.

Gra, którą tworzymy, stawia bardzo mocno na stronę wizualną. W kwestii wartości produkcyjnych jest nam blisko do takich tytułów jak: Cuphead, Spiritfarer czy GRIS. Projekt jest realizowany z topowym, międzynarodowym wydawcą indie (więcej szczegółów na kolejnych etapach).

Kogo szukamy?

  • Masz świetne zdolności artystyczne.
  • Jesteś samodzielny/a oraz zorganizowany/a.
  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w produkcji assetów 2D i ilustracji na potrzeby produkcji gier.
  • Posiadasz świetną znajomość programów Photoshop i Illustrator.

Fajnie gdybyś:

  • Miał/a doświadczenie przy pracy w Unity.
  • Znał/a podstawy animacji 2D, w tym animacji szkieletowej (Spine).

Jakie będę miał/a obowiązki?

  • Tworzenie wysokiej jakości assetów 2D lokacji i postaci.

Dlaczego powinieneś/aś pracować akurat u nas?

  • Wiemy, że produkcja gier jest czasami bardzo wymagająca. Dlatego stawiamy na profesjonalizm, spokój, atmosferę, współpracę i kreatywność.
  • Masz realny wpływ na finalny kształt gry.
  • Pracujesz przy ambitnym projekcie z weteranami branży.
  • Brak utartych schematów.

Co oferujemy?

  • Możliwość pracy na miejscu lub w formie zdalnej - outsource/freelance.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia.
  • Nowoczesne biuro w sercu starej Pragi (blisko Metra Dworzec Wileński) - praca stała. Zdalnie - freelance.
  • Brak "crunchu" (nadmiernie długiego czasu pracy).
  • Nie robimy symulatorów!!!

Gdzie możesz się zapisać?

Wyślij swoje:

  • CV
  • Portfolio

Na adres:
work@lichthund.com

Data publikacji: 2023-05-23

Liczba wyświetleń: 2390