Artysta 3d - (freelance) assety low poly dla gry mobilnej idle tycoon

dla Mobile Manager Games w Zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Poszukiwany: Grafik / Animator Unity do stworzenia assetów, scen, postaci i UI dla nowej gry mobilnej typu idle tycoon (wizualnie w stylu Idle Supermarket Tycoon i Idle Theme Park Tycoon).

Obowiązki:

  • Tworzenie wysokiej jakości assetów graficznych, w tym postaci, obiektów, tła i elementów interfejsu użytkownika
  • Projektowanie i ilustrowanie scen
  • Tworzenie prostych animacji w Unity
  • Tworzenie intuicyjnego i atrakcyjnego interfejsu użytkownika (UI) z przyciskami, ikonami, menu itp.
  • Współpraca z developerem i game designerem

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako grafik/animator przy grach mobilnych
  • Doświadczenie w pracy z Unity
  • Umiejętność tworzenia profesjonalnych assetów, scen i postaci z wykorzystaniem narzędzi graficznych (np. Adobe Photoshop, Illustrator, Unity)
  • Umiejętność tworzenia prostych animacji w Unity
  • Znajomość zasad projektowania interfejsu użytkownika (UI) i umiejętność tworzenia intuicyjnych i estetycznych rozwiązań
  • Kreatywność, umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do przekazywania i realizacji wizji artystycznej

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia nowej gry mobilnej w oparciu o własne pomysły i umiejętności artystyczne
  • Rozliczenie B2B lub Useme
  • Wynagrodzenie: 10-25k

W odpowiedzi proszę o umieszczenie linka do swojego portfolio i informacje przy jakich tytułach pracowałeś. Nie wysyłaj zgłoszenia jeżeli nie masz doświadczenia przy tworzeniu assetów dla gier mobilnych.

Data publikacji: 2023-05-23

Liczba wyświetleń: 1599