Praca w branży gier

UE/C++ Developer

dla IT Performance w Zdalnie

Praca stała Programowanie

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: UE/C++ Developer. Klient specjalizuje się w zakresie dystrybucji gier o zróżnicowanej tematyce, głównie na platformy PC oraz konsole Nintendo Switch, PlayStation i Xbox. Od 2019 tworzy Grupę ze spółkami, które uzupełniają jej działalność o portowanie gier na platformy Nintendo Switch, PlayStation, Xbox, VR oraz produkcję gier planszowych.

Praca jest nad grą wyścigową typu Forza Motosport 7 czy Need for Speed Heat. To może być jedna z najciekawszych gier tego typu w nadchodzących miesiącach.

Główne obowiązki:

  • Development w ramach Unreal Engine,
  • Współpraca z zespołem projektowym/artystycznym, aby tworzyć nowe funkcje gry
  • Prototypowanie nowych funkcji rozgrywki Kodowanie złożonej mechaniki rozgrywki
  • Rozwój i zarządzanie wtyczkami do użytku z Unreal Engine 5

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Co najmniej 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość C++/Blueprint i Unreal Engine
  • Znajomość GIT,
  • Doświadczenie z protokołem sieciowym Unreal, w tym Online
  • Mile widziane doświadczenie w rozwoju gier wyścigowych
  • Osoba musi przebywać na terenie Polski i komunikatywnie posługiwać się językiem polskim

Oferujemy:

  • 100% pracy zdalnej
  • Praca przy rozwoju jednej z topowych gier wyścigowych
  • Umowa o dzieło: (15 000 – 20 000) NETTO/mc + płatne dni wolne
  • B2B: (15 000 – 20 000) pln/mc + VAT, plus płatne dni wolne

Data publikacji: 2023-05-23

Liczba wyświetleń: 557