Praca w branży gier

Konsultantka/Konsultant Tech Art (Tech Artist, Unity)

dla Serious Sim w Zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Cześć!
Jesteśmy Serious Sim i pracujemy obecnie nad projektem Heading Out, który ma ukazać się w drugim kwartale 2024 we współpracy z globalnym wydawcą z USA.
Wcześniej stworzyliśmy m. in. grę pt. Radio Commander, a nasze plany na przyszłość są ambitne - chcemy stworzyć tylko 11 gier, by być jak Quentin Tarantino, tylko lepsi! ;)

Obecnie poszukujemy osoby doświadczonej w zakresie tech artu (silnik Unity), która podjęłaby się konsultacji projektu. Jest to oferta pracy dodatkowej (zlecenia) w zakresie godzinowym jaki indywidualnie możemy określić po rozmowie z danym kandydatem.

Obowiązki:

  • analiza i ocena obecnego stanu rozwiązań technicznych w projekcie w zakresie tech artu: obowiązująca architektura, ścieżka renderowania, shadery, ustawienia, etc.
  • identyfikacja problemów oraz miejsc w których możliwe są zmiany poprawiające finalną jakość produktu
  • proponowanie możliwych rozwiązań i potencjalnych zmian w projekcie w zakresie tech artu
  • wykonywanie przykładowych zmian w obrębie w/w zagadnień
  • ścisła współpraca i komunikacja z osobą odpowiedzialną za tech art ze strony Serious Sim

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość zagadnień renderingu w silniku Unity, w szczególności:
  • ścieżka URP w tym obsługa i wpinanie Custom Render Passów,
  • instancjonowanie obiektów,
  • metodyka określania poziomów ustawień graficznych dla produktu,
  • znajomość ShaderLab, HLSL oraz ShaderGraph,
  • doświadczenie w pracy z dużymi światami (ponad 50km^2);
  • doświadczenie i wiedza z zakresu profilowania i optymalizacji renderowania
  • doświadczenie w realizacji tech artu w komercyjnych projektach gamedev
  • otwartość i komunikatywność
  • chęć podejmowania inicjatywy, proponowania rozwiązań i sposobu ich realizacji
  • znajomość gita i innych typowych narzędzi
  • skrupulatność, terminowość, słowność

tzw. “Nice to have”:

  • doświadczenie w pracy z innymi technologiami, np. np. Unreal
  • doświadczenie w projektach realizowanych pod konsole
  • doświadczenie w projektach z silnie stylizowaną grafiką

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 100-200 zł netto (zależnie od doświadczenia) za godzinę konsultacji - liczba godzin w danym okresie do indywidualnego ustalenia
  • elastyczne formy współpracy (B2B, UZ, UoD)
  • 100% zdalny system pracy
  • maksymalnie elastyczny czas pracy, choć oczywiście są obowiązki komunikacyjne, które ciężko realizować w środku nocy ;)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń lub ewentualnych pytań na adres
marcin.krzeszowiec@serioussim.net

O projekcie:

Heading Out to narracyjna gra wyścigowa inspirowana klasycznymi filmami drogi takimi jak Vanishing Point czy Thelma & Louise. Nowatorskie podejście do rozgrywki łączy się tu z silnie stylizowaną, komiksową oprawą wizualną oraz soczystą warstwą audio.

Usiądź za kierownicą muscle cara i mknij przez mityczny Amerykański Zachód. Ciesz się wolnością, prędkością i wciągającą historią. Wyznacz własny szlak przez USA. Każda rozgrywka jest unikalna i spersonalizowana.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez Serious Sim Sp. z o.o., z siedzibą 01-910 Warszawa, ul. Lekka 3, lok U4, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."

Data publikacji: 2023-05-24

Liczba wyświetleń: 769