Praca w branży gier

Designer UI/UX

dla Rookiez from Warsaw w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Cześć :)
W Rookiez from Warsaw szukamy osoby na stanowisko Artysty UI/UX do współtworzenia nowego projektu na silniku Unity. Będziesz współpracować z naszym Art Direm i zespołem graficznym, tworząc intuicyjne i atrakcyjne interfejsy użytkownika dla gry typu 4X.
Praca odbywać się będzie w naszym biurze w Warszawie.

Twoje zadania:

  • projektowanie i tworzenie interfejsów użytkownika oraz elementów UI (ikon, przycisków, menu itp.)
  • opracowywanie i implementacja koncepcji UI/UX zgodnych z założeniami projektu
  • współpraca z Art Direm oraz zespołem graficznym w celu realizacji wizji artystycznej projektu
  • optymalizacja interfejsów użytkownika dla różnych platform i urządzeń
  • rozwijanie umiejętności w zakresie tworzenia UI/UX oraz rysowania/malowania 2D

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia przy projekcie AA / AAA jako artysta UI
  • bardzo dobra znajomość programów (Figma, Photoshop, Affinity Designer)
  • doświadczenie w tworzeniu UI/UX dla gier
  • niebanalne portfolio, prezentujące umiejętności w tworzeniu interfejsów użytkownika
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • otwartość i komunikatywność
  • umiejętność konstruktywnego działania w dynamicznych warunkach projektowych

Benefity:

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia (7000-9000 PLN)
  • prywatna opieka medyczna
  • płatne dni wolne
  • praca bez crunchu
  • elastyczne godziny pracy (core hours)
  • elastyczne formy współpracy B2B lub UoP

Jeśli jesteś zainteresowany/a - wyślij nam swoje CV wraz z portfolio na adres: studio@rookiezfromwarsaw.com

Data publikacji: 2023-05-25

Liczba wyświetleń: 631