Praca w branży gier

Programista Unreal Engine 4

dla Black Rose Projects S. A. w Dąbrowa Górnicza

Praca stała Programowanie

Jesteśmy przede wszystkim zgraną drużyną miłośników tematyki gier osiągającą świetne wyniki na rynku nie tylko Polskim, ale również Europejskim.
Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego cieszy Nas fakt, że możemy przyjąć w Nasze szeregi kolejne osoby.
W związku z dynamicznym wzrostem zleceń i ogromnym zapotrzebowaniem na gry konsolowe poszukujemy kolejnego programisty UE4 i C++.
Jeśli pasjonuje Cię tworzenie gier, cechuje Cię rzetelność, odpowiedzialność, uczciwość i terminowość
a do tego szukasz pracy w zgranym, przyjaznym zespole osób podzielających Twoją pasję, przeczytaj poniższe zagadnienia - możliwe, że szukamy WŁAŚNIE CIEBIE! Nie musisz się martwić, jeśli nie masz doświadczenia komercyjnego - najważniejsze są Twoje umiejętności, szczere chęci i podejście do pracy.

OBOWIĄZKI:
• tworzenie i edycja kodu gry,
• profilowanie i optymalizacja istniejącego kodu,
• wsparcie programistyczne dla różnych modułów gry,
• wdrożenie, debugowanie i optymalizacja Blueprint'ów i kodu C ++
• stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

WYMAGANIA:
• Praktyczna umiejętność programowania w języku C++,
• Znajomość zagadnień dotyczących optymalizacji kodu/debugowania,
• Znajomość silnika Unreal Engine 4,
• Sprawne dołączanie własnego kodu, zewnętrznych bibliotek i niestandardowych rozwiązań,
• Dobra znajomość języka angielskiego (niezbędna do pracy z dokumentacją),
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• Skuteczność w wypełnianiu powierzonych zadań,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Zaznajomienie z kodem źródłowym silnika Unreal Engine 4

MILE WIDZIANE:
• Doświadczenie w temacie oraz tworzeniu gier konsolowych,
• Zdolność myślenia analitycznego,
• Dobra organizacja pracy,
• Kreatywność i pomysłowość,
• Pasja do tworzenia gier,
• Portfolio zrealizowanych projektów

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusów powiązany z wynikami pracy,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży gamedev,
• Perspektywy rozwoju zawodowego,
• Elastyczny grafik,
• Miłą atmosferę w miejscu pracy.

Niestety aktualne warunki pozwalają Nam na odpisanie jedynie osobom, których kandydatura zostanie rozpatrzona pozytywnie. Jeśli zgłaszałeś się w poprzednich rekrutacjach i nie otrzymałeś odpowiedzi, a dalej szukasz pracy, zapraszamy do zgłoszeń :)

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Data publikacji: 2023-05-26

Liczba wyświetleń: 650