Praca w branży gier

Senior Game Producer

dla Artifex Mundi w Katowice / Praca zdalna lub w systemie hybrydowym

Praca stała Zarządzanie

Artifex Mundi oznacza po łacinie „artystę świata”, a my robimy wszystko, by stanąć na wysokości zadania i tworzyć gry na światowym poziomie. Jesteśmy producentem i wydawcą gier komputerowych z 16-letnią historią. Sprzedaliśmy ponad 10 milionów kopii gier Hidden Object i to głównie z nich byliśmy znani do tej pory. Obecnie skupiamy się na tworzeniu mobilnych gier F2P w dwóch dobrze nam znanych gatunkach: HO i RPG. Mamy już na swoim koncie pierwsze sukcesy w tym segmencie, ale nie zwalniamy tempa.

Jeśli zakładasz, że nic nie jest takie, jak wydaje się na pierwszy rzut oka, to na pewno odnajdziesz się w naszym studiu HO. Szukamy osoby, która rozbuduje z nami Unsolved, aplikację scalającą część portfolio naszych gier HO.

Praca zdalna lub w systemie hybrydowym.

Rekrutacja online.

Twoje codzienne zadania:

• zarządzanie procesem produkcji w dużym projekcie mobilnej gry F2P;
• bycie partnerem dla Product Ownera i Creative Leada;
• współpraca z pozostałymi producentami;
• zarządzanie budżetem i ryzykiem projektowym;
• tworzenie i optymalizacja procesów;
• zapewnienie transparencji poprzez informowanie zespołu i stakeholderów o statusie projektu.

Wymagania:

• co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego jako producent w branży gamedev;
• dobre zrozumienie procesu tworzenia gier;
• znajomość i umiejętność wykorzystania metodyk Agile w zarządzaniu projektami;
• doświadczenie w roli lidera w zespołach 20+ osób;
• umiejętności analityczne;
• znajomość Excela na poziomie zaawansowanym oraz narzędzi do zarządzania projektami (JIRA/Confluence);
• doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane:

• doświadczenie jako producent gier mobilnych F2P;
• pasja do gier;
• znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

W ramach współpracy oferujemy

• pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
• udział w zyskach (program bonusowy);
• realny wpływ na rozwój naszych gier;
• atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
• możliwość pracy w modelu hybrydowym (praca zdalna oraz stacjonarna z biura);
• elastyczne godziny pracy (core hours: 9:00 – 15:00);
• budżet szkoleniowy;
• program kafeteryjny, w ramach którego możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport;
• darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2023-05-29

Liczba wyświetleń: 389