Praca w branży gier

Tester Gier w Zespole QA

dla SQRT3 Games SA w Warszawa

Praca stała Testowanie

W SQRT3 Games tworzymy casualowe i mid-core gry typu Time Management.
Nasze najnowsze produkcje to:
Arcane Arts Academy https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamehouse.arcane
Undercover - Blood Bonds https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamehouse.undercover

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Tester Gier w Zespole QA.
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przeprowadzanie testów wg scenariuszy testowych
  • Tworzenie scenariuszy testowych
  • Tworzenie dokumentacji
  • Zgłaszanie defektów
  • Retestowanie defektów

Wymagania:

  • Minimum 1 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • Umiejętność tworzenia test case’ów
  • Co najmniej podstawowa znajomość zadań QA
  • Umiejętność pracy w Scrumie/Agile’u
  • Znajomość narzędzi do zarządzania błędami (Redmine/Jira/HacknPlan)
  • Rozwinięte umiejętności miękkie - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Analityczne podejście przy rozwiązywaniu problemów
  • Pasja do gier

Doceniamy:

  • Znajomość środowiska Unity
  • Studia na kierunku związanym z wykonywaną pracą
  • Certyfikat ISTQB FL

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Wsparcie firmy w rozwoju osobistym
  • Możliwość awansowania
  • Elastyczne godziny pracy

Zgłoszenia należy przesyłać przez formularz poniżej.

Prosimy o załączanie CV w formacie .pdf.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Uwzględnimy jedynie zgłoszenia zawierające poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SQRT3 Games S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Data publikacji: 2023-05-30

Liczba wyświetleń: 2237