Praca w branży gier

Head of Capital Acquisition

dla RedDeerGames w Warszawa/zdalnie

Praca stała Zarządzanie

RedDeer.Games (RDG) niezależny producent i wydawca gier wideo, nagrodzony w kategorii "Najszybciej rozwijająca się firma gamedev w Europie Środkowej" poszukuje Head of Capital Acquisition

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • 2-3 letnie doświadczenie na stanowiskach związanych z pozyskiwaniem kapitału (świetnie jeśli posiadasz doświadczenie w branży gamedev lub powiązanych sektorach)
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz zdolności interpersonalne
  • Znajomość rynku inwestycyjnego, w tym funduszy venture capital, private equity i bankowości inwestycyjnej
  • Znajomość procesów i procedur związanych z inwestycjami i finansowaniem projektów
  • Umiejętność analizy finansowej i prognozowania
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku polskim i angielskim, zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Zdolność do zarządzania zespołem i skutecznego koordynowania działań

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii pozyskiwania kapitału, mającej na celu zapewnienie finansowania -naszych projektów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z inwestorami, bankami, funduszami i innymi potencjalnymi źródłami finansowania
  • Przygotowywanie i prezentowanie biznesowych analiz i prognoz finansowych dla zarządu oraz inwestorów
  • Analiza rynku i trendów w branży gamedev w celu identyfikacji nowych możliwości finansowania i partnerstw
  • Nadzór nad procesem negocjacji i zawierania umów inwestycyjnych
  • Monitorowanie wyników finansowych i raportowanie dotyczącego postępów w pozyskiwaniu kapitału
  • Kierowanie zespołem pracowników ds. pozyskiwania kapitału i koordynowanie ich działań

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:

  • Pracę zdalną z uwzględnieniem środowych spotkań w biurze w Warszawie oraz spotkań z klientami / inwestorami
  • Umowę B2B
  • Możliwość pracy z biura w Warszawie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Długofalową współpracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiety medyczne

WYNAGRODZENIE:

Zależne od Twojego doświadczenia i umiejętności

Jeżeli czujesz, że to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie
Wyślij swoje CV na adres: IR@reddeergames.com
Aby uzyskać więcej informacji https://linktr.ee/ir_rdg

Czekamy na Ciebie!

Informacje na temat ochrony prywatności:
Przesyłając swoją aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę
REDDEERGAMES SP. Z O.O.
Zbożowa 4A
70-653 Szczecin
w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.
Aby uzyskać więcej informacji www.reddeergames.com
Oświadczenie dotyczące zgody:
Rozumiem i zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Od 2019 roku tworzymy i wydajemy unikatowe gry niezależne i jesteśmy jednym z największych wydawców gier i aplikacji na konsole Nintendo Switch.
Według "Forbesa" RDG znajduje się w gronie Top50 polskich producentów gier.
W ostatnich latach wydaliśmy takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast

Data publikacji: 2023-06-30

Liczba wyświetleń: 624