Praca w branży gier

Community & Marketing Manager

dla Eleven Puzzles w Zdalnie

Praca stała Inne

Niewielkie, ale ambitne niezależne studio, specjalizujące się w budowaniu gier kooperacyjnych typu escape room, poszukuje Community / Marketing Managera. Nasza pasja zaowocowała dwoma grami (Unsolved Case, Unboxing the Cryptic Killer), które zdobyły serca graczy na Steamie, iOS i Androidzie. Pracujemy teraz nad nowym, jeszcze bardziej rozbudowanym projektem i Twoje umiejętności mogą przyczynić się do jego sukcesu.

Obowiązki:

  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej
  • Przygotowanie materiałów marketingowych i promocyjnych
  • Zarządzanie i rozwijanie naszych profilów w mediach społecznościowych
  • Budowanie i aktywizacja społeczności naszych graczy
  • Wsparcie klienta i komunikacja z graczami
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z prasą oraz partnerami
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach branżowych

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Doskonały język angielski
  • Świetna organizacja i samodyscyplina

Dodatkowe punkty za:

  • Dobrą znajomość Photoshopa lub Davinci Resolve
  • Wiedzę dotyczącą optymalizacji strategii marketingowej na poszczególnych platformach (w szczególności na Steamie)
  • Chęć wsparcia przy tworzeniu gry (np. przy testowaniu, projektowaniu czy prowadzeniu sesji playtestingowych)
  • Zamiłowanie do zagadek, escape roomów i komiksów
  • Poczucie humoru :)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Umowę b2b, która wspiera elastyczny charakter współpracy zespołu
  • Praca w pełni zdalna oraz elastyczne godziny pracy - core hours 10:00 - 14:00
  • Realny wpływ na każdy aspekt gry - jesteśmy małym zespołem i chętnie wspólnie projektujemy, dyskutujemy, testujemy i poprawiamy nasze produkcje.

Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć niezapomniane wrażenia dla graczy na całym świecie!

Prosimy o obowiązkowe dołączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez Eleven Products Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Domki 14, 31-519 Kraków, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."

Data publikacji: 2023-09-11

Liczba wyświetleń: 1096