Praca w branży gier

Senior Game Producer

dla Gruby Entertainment w Warszawa

Praca stała Zarządzanie

W Gruby Entertainment nie zwalniamy tempa i po wydaniu gry Deadlink poszerzamy zespół! Nasz zespół utalentowanych profesjonalistów jest oddany tworzeniu wysokiej jakości gier, i poszukujemy doświadczonego producenta, który dołączy do naszych szeregów.

Jako producent w Gruby Entertainment, będziesz odgrywać kluczową rolę w kierowaniu procesem rozwoju i dostarczania naszej następnej gry.

Obowiązki:

  • Kierowanie i zarządzanie całością procesu rozwoju gry od koncepcji do premiery.
  • Bliska współpraca z zespołami międzydziałowymi, w tym designerami, artystami i programistami
  • Określanie celów projektu, kamieni milowych i harmonogramów oraz zapewnienie, że są one spełniane.
  • Tworzenie i utrzymywanie harmonogramów projektu i planów zasobów.
  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego, identyfikowanie i usuwanie potencjalnych bottlenecków i problemów.
  • Pełnienie roli głównego kontaktu między różnymi zespołami, ułatwianie komunikacji i uzgodnień.
  • Podejmowanie kluczowych decyzji, aby zapewnić, że projekt pozostaje na właściwej ścieżce i spełnia standardy jakości.
  • Przewidywanie i minimalizacja ryzyka, aby zapewnić pomyślne dostarczenie projektu.

Wymagania:

  • Minimum 7 lat doświadczenia w produkcji gier
  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu międzydziałowymi zespołami przy dużych projektach
  • Doskonałe umiejętności zarządzania projektami, w tym tworzenia i utrzymywania harmonogramów i budżetów.
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Doskonała komunikacja i umiejętności interpersonalne.
  • Głęboka pasja do gier
  • Znajomość narzędzi i metodologii rozwoju gier.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie do 18 000 PLN netto + VAT oraz premie uzależnione od wyników (umowa B2B)
  • Początkowo praca na miejscu w Warszawie, później opcja pracy zdalnej
  • Ekscytujące i wymagające projekty, które rozwijają Twoje umiejętności kreatywne i techniczne.

CV wraz z poniższą klauzulą prosimy kierować na formularz pod ogłoszeniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gruby Entertainment Sp. z o.o.. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (w tym CV) dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i pozostałych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Data publikacji: 2023-09-15

Liczba wyświetleń: 717