Praca w branży gier

Unity Developer

dla Rookiez From Warsaw w Warszawa

Praca stała Programowanie

Rookiez from Warsaw
Jesteśmy Rookiez from Warsaw - kilkunastoosobowy team indie. Tworzymy grę 4X (PC) wprowadzającą w ciemne czasy średniowiecza, w której gracz mierzy się z wyzwaniami budowy swojego królestwa.

Kogo szukamy?
Unity Developera z doświadczeniem w przynajmniej jednym wydanym tytule AA lub Indie Premium. Jeśli zależy Ci na grach nad którymi pracujesz, cenisz sobie prostotę kodu i jego optymalność, umiesz pracować w dynamicznych warunkach i małych zgranych zespołach - to zdecydowanie powinniśmy porozmawiać.

Do kogo dołączysz?
Nie jesteśmy formalistami i nie lubimy biurokracji. Pracujemy kreatywnie, w zdrowy sposób kwestionujemy nasze wybory i nie boimy się fundamentalnie zmieniać rzeczy z których nie jesteśmy zadowoleni. Najwyższym priorytetem jest dla nas jakość gry i tego co do niej trafia. Wiemy, że nie da się szybko, tanio i dobrze. Komunikujemy się dużo i otwarcie, dzięki czemu wszyscy dążymy do wspólnego celu

Twoje obowiązki:

  • programowanie nowych mechanik gry i naprawianie błędów
  • współpraca z designerami i artystami w celu implementacji planowanych funkcjonalności.
  • dbanie o optymalność i techniczną jakość tworzonego kodu
  • praca z istniejącą bazą kodu, utrzymywanie i rozwijanie.
  • praca nad projektem unikalnym w swoim gatunku z ciekawymi wyzwaniami technologicznymi.

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w co najmniej jednym komercyjnym projekcie gamedevowym AA lub/i Indie Premium.
  • bardzo dobra znajomość C# i Unity.
  • otwartość i komunikatywność
  • umiejętność konstruktywnego działania w dynamicznych warunkach projektowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w elastycznych godzinach pracy (core hours) z biura na warszawskiej Ochocie
  • płatny program poleceń

Zgłoszenie się do rekrutacji równozanczne jest z wyrazeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych przez Rookiez from Warsaw S.A. Administratorem Twoich danych jest Rookiez from Warsaw S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Drawska 29/95, info@rookiezfromwarsaw.com. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych możesz wycofać w dowolnym momencie.

Data publikacji: 2023-11-15

Liczba wyświetleń: 1171