Praca w branży gier

Junior QA Tester

dla Movie Games SA w Warszawa lub Zdalnie

Praca stała Testowanie

Jesteśmy producentem i wydawcą gier na różne platformy. W swoim portfolio mamy takie tytuły jak Drug Dealer Simulator, Lust from Beyond, Gas Station Simulator, Alaskan Road Truckers. Podstawą naszych działań jest różnorodność - właśnie to będzie charakteryzowało Twoją pracę jeśli dołączysz do naszego zespołu. Szukamy obecnie utalentowanego i zmotywowanego Junior Testera, który dołączy do naszego zespołu.

Oczekujemy:

  • Grania w gry,
  • Chęci do grania w gry,
  • Pasji do gier,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Umiejętności pracy zespołowej i komunikatywności,
  • Spostrzegawczości,
  • Cierpliwości i umiejętności koncentracji,
  • Wysokiej jakości pracy,
  • Umiejętności składnego i precyzyjnego przekazywania swoich myśli,
  • Dobrej organizacji czasu pracy,
  • Znajomość pakietu Office,
  • Pracy w pełnym wymiarze godzin.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w testowaniu gier komputerowych,
  • Znajomość narzędzi do testowania gier,
  • Obycie z różnymi platformami PS4/PS5, Xbox One/XSX/XSS, Switch.

Obowiązki:

  • Wykonywanie testów gier oraz raportowanie ich wyników,
  • Współpraca z zespołem deweloperskim w celu identyfikacji i rozwiązania problemów,
  • Przeprowadzanie testów wydajnościowych i stabilnościowych,
  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej testów.

Oferujemy:

  • Pracę wśród profesjonalistów branży z pasją podchodzących do projektów,
  • Uczciwe warunki współpracy,
  • Możliwość faktycznego wpływania na produkt końcowy,
  • Szerokie i zróżnicowane portfolio gier do testów,
  • Możliwość pracy zdalnej lub z biura w Warszawie (Mokotów),
  • Pakiet opieki medycznej LuxMed (po 3 miesiącach współpracy)
  • Możliwość rozwoju

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Jeśli wysłaliście swoje CV w okresie 15-16.11 to prośba o ponowne wysłanie CV, jeśli dalej jesteście zainteresowani współpracą z nami, mieliśmy w tym okresie problemy techniczne :(

Prosimy o dołączenie klauzuli:

  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 9 zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych osobowych z dnia 29,08,1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)"*

Data publikacji: 2023-11-15

Liczba wyświetleń: 6168