Praca w branży gier

3D Artist

dla Two Horizons S.A. w Wrocław lub zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Jesteśmy Two Horizons i należymy do grupy kapitałowej The Dust. Specjalizujemy się w tworzeniu relaksujących i przesiąkniętych humorem gier dla odbiorców cechujących się dużą kreatywnością w dążeniu do wyznaczonego celu. Obecnie poszukujemy doświadczonego testera, który zaplanuje i przeprowadzi wnikliwe testy naszej nowej gry, zapewniając przyszłym graczom przyjemną, pozbawioną bugów rozgrywkę.

Studio Two Horizons składa się z młodych, ale też zaprawionych w boju developerów, programistów i grafików. Nasze biuro mieści się na Wyspie Słodowej we Wrocławiu i chociaż pracujemy w dużej mierze zdalnie, to lokalizacja sprzyja integracji podczas wspólnych spotkań przy grillu. Jednym z naszych głównych narzędzi pracy jest Discord, za pomocą którego pozostajemy w stałym kontakcie i umacniamy nasze więzi. Jeżeli jesteś osobą obdarzoną poczuciem humoru, otwartą na nowe wyzwania i znajomości oraz masz głowę pełną pomysłów, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie.

Jeżeli chcesz:
• Dołączyć do dynamicznie rozwijającego się studia;
• Mieć realny wpływ na kierunek rozwoju projektu;
• Tworzyć tytuły we współpracy z międzynarodowymi wydawcami;
• Otrzymywać konkurencyjne wynagrodzenie za swoją pracę;

Przeczytaj szczegóły oferty
Obowiązki:
• Przygotowanie zgodnych z konceptem modeli 3D oraz ich implementacja do silnika;
• Teksturowanie;
• Dbanie o odpowiednie nazewnictwo i organizację obiektów w repozytorium;
• Dostarczanie zadań w terminie zgodnym z planem projektu;
• Współpraca z zespołem artystów Two Horizons.

Wymagania:
• Dobra znajomość topologii Mid Poly oraz High Poly w zakresie assetów Hard Surface;
• Dobra znajomość zagadnień związanych z prawidłowym tworzeniem shadingu na modelu;
• Wiedza na temat prawidłowego wykorzystania Sharp Edge;
• Wysoka umiejętność optymalizowania i poprawnego rozkładania UV;
• Dobra znajomość zagadnień związanych z Texel Density;
• Dobra znajomość zagadnień związanych z prawidłowym tworzeniem Normal Map;
• Znajomość technologii Nanite;
• Dobra znajomość zagadnień związanych z tworzeniem textur zgodnie z wartościami PBR.

Mile widziane:
• Blender - Bardzo dobra znajomość w zakresie modelowania;
• Blender Texel Density - Dobra znajomość;
• Blender UV Packmaster Pro - Dobra znajomość;
• Substance Painter - Dobra znajomość w zakresie Bake-owania textur oraz teksturowania;
• Unreal Engine 5+ - podstawowa znajomość w zakresie importowania modeli oraz textur;
• Unreal Engine 5+ Material Editor - podstawowa znajomość w zakresie implementacji textur do wcześniej przygotowanych materiałów;
• Perforce P4V - podstawowe informacje na temat funkcjonalności programów do kontroli wersji.

Oferujemy:
• umowę o pracę lub B2B;
• konkurencyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zakresowi obowiązków;
• elastyczne godziny pracy;
• stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy;
• możliwość pracy zdalnej lub w biurze na Wyspie Słodowej we Wrocławiu;
• możliwość rozwoju kompetencji w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej;
• pracę w super zespole z doświadczeniem.

Prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania w tytule wpisując:
„3D”.
Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Two Horizons S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Data publikacji: 2023-11-20

Liczba wyświetleń: 1984