Praca w branży gier

Developer UE5

dla Two Horizons S.A. w Wrocław/zdalnie

Praca stała Programowanie

Two Horizons jest studiem z Grupy The Dust, które specjalizuje się w tworzeniu gier symulacyjnych. W 2023 roku studio wydało grę Hotel Renovator, a obecnie tworzy dwa kolejne pokrewne tytuły. Nasze produkcje wyróżniają się zaawansowaniem technologicznym (Unreal Engine 5), wysoką jakością graficzną oraz pierwiastkiem humoru, tak potrzebnego zarówno twórcom, jak i graczom. Jesteśmy studiem o stabilnej sytuacji finansowej zapewnionej przez globalnych wydawców i inwestorów.

Aktualnie poszukujemy Developera UE5 do startującego nowego projektu.

Jeżeli chcesz:
• rozpocząć pracę przy nowym projekcie,
• dołączyć do dynamicznie rozwijającego się studia,
• mieć realny wpływ na kierunek rozwoju projektu,
• tworzyć tytuły we współpracy z międzynarodowymi wydawcami,

zapoznaj się z poniższym opisem i prześlij do nas swoje zgłoszenie.

Obowiązki:
• programowanie gier w silniku Unreal Engine 5 – tworzenie i rozwijanie mechanik oraz systemów;
• monitorowanie i optymalizacja performance’u gry;
• debugging i bug fixing;
• współpraca z producentem, designerami i programistami;
• komunikacja z innymi członkami zespołu w kwestii planowanych prac deweloperskich.

Wymagania:
• zaawansowana znajomość silnika Unreal Engine 5;
• przynajmniej 4 lata doświadczenia na stanowisku Programisty Unreal Engine;
• ugruntowana wiedza na temat języka programowania C++;
• doświadczenie w optymalizacji kodu pod wymagania CPU / GPU;
• umiejętność korzystania z repozytoriów kodu GIT i Perforce;
• komunikatywność, samodzielność;
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
• znajomość języka angielskiego;
• doświadczenie w implementacji trybu multiplayer;
• doświadczenie w portingu gier na konsole PS5 i Xbox Series X.

Oferujemy:
• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, wkładu i zaangażowania w projekt;
• umowę o pracę lub B2B;
• elastyczne godziny pracy;
• możliwość pracy zdalnej lub w biurze (Wrocław);
• możliwość rozwoju kompetencji w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej;
• pracę w doświadczonym zespole profesjonalistów ceniących sobie przyjazną atmosferę;
• stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy;
• pakiet benefitów.

Prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania w tytule wpisując:
„Developer UE5 – Two Horizons”.
Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Two Horizons S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Data publikacji: 2023-11-20

Liczba wyświetleń: 837