Praca w branży gier

3D Generalist

dla Yeyuna sp. z o.o. w Zdalnie

Inne Inne

Cześć! Jesteśmy zespołem zapaleńców-fanatyków tworzącym gry komputerowe, głównie na PC, pracującym pod szyldem Yeyuna sp. z o.o. Wspólnym mianownikiem każdego z nas jest zamiłowanie do gier rts/ city builder i to właśnie do takiego projektu potrzebujemy być może Ciebie! :D

Obecnie poszukujemy 3D Artist (3d Generalist), który byłby odpowiedzialny za stworzenie i/lub edycję wszystkich assetów do gry, oraz miałby realny wpływ na design gry pod kątem wizualnym.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Jesteśmy zespołem zapalonych, kreatywnych i ambitnych twórców, z którymi praca z pewnością będzie dla ciebie ciekawa, różnorodna i pełna nowych doświadczeń
  • Elastyczny tryb pracy, zdalny, sam organizujesz sobie czas, masz realny wpływ na design gry
  • Jeśli współpraca okaże się owocna z chęcią zabierzemy Cię ze sobą do kolejnego projektu.. i kolejnego…

Twoje obowiązki:

  • Tworzenie wysokiej jakości assetów graficznych (3d), w tym głównie budynków oraz elementów otoczenia
  • Tworzenie tekstur i materiałów
  • Optymalizacja assetów (siatka modeli)
  • Przygotowywanie assetów pod implementację w Unity
  • Współpraca z zespołem developerskim

Kogo poszukujemy:

  • Doświadczenie w tworzeniu assetów do gier (zwłaszcza rts/city builder)
  • Wysokie poczucie estetyki oraz kreatywność
  • Doświadczenie z silnikiem Unity
  • Posiadasz ciekawe portfolio
  • Samodzielna organizacja pracy oraz odpowiedzialność
  • Sporadycznie praca pod presją czasu (kiedy np. trzeba pomiędzy obowiązkami dorobić jakiś asset)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w większym zespole przy grze rts/city builder
  • Angielski komunikatywny
  • Zafascynowanie tematyką rts/city builder oraz gatunkami sci-fi / survival
  • CV

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 3500-8000 netto (b2b / zlecenie) - w zależności od umiejętności
  • Praca zdalna (z cyklicznymi callami z całym zespołem, np co milestone)
  • Praca przy ciekawej i oryginalnej grze rts/ city builder ;)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Miły, zaangażowany i entuzjastycznie nastawiony zespół

Data publikacji: 2023-11-29

Liczba wyświetleń: 1065