Praca w branży gier

Audio Designer

dla Triple Espresso S.A. w Warszawa lub hybrydowo

Praca stała Audio

Triple Espresso jest wynikiem naszego różnorodnego doświadczenia, które łączy pasję do sportu, wiedzę specjalistyczną w branży gier oraz skuteczny marketing. Nasza misja koncentruje się na podkreślaniu sportu jako zjawiska społecznego i kulturowego. Ukazujemy emocje z nim związane z nowej, niezbadanej perspektywy, tworząc niepowtarzalną grę wideo. Naszym celem jest opracowanie jednego z najważniejszych tytułów w kategorii gier strategicznych, z wykorzystaniem oficjalnych licencji i wsparcia medialnego największych klubów sportowych.

Aktualnie poszukujemy kreatywnych i otwartych osób, które chcą z nami połączyć siły i przyczynić się do dalszego rozwoju firmy.

Obecnie do realizacji ambitnego projektu gry z gatunku city builder/tycoon rekrutujemy na stanowisko

Twoje zadania będą polegać na:

● Projektowaniu i wdrażaniu udźwiękowienia gry
● Budowaniu systemów audio wspólnie z zespołem programistycznym oraz design
● Proponowaniu nowych rozwiązań w zakresie budowy imersji przez dźwięk
● Współpracy z kompozytorami w zakresie tworzenia i implementacji dźwięku do gry

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

● Znasz Unity oraz Fmod i jego integrację z tym silnikiem i umiesz pracować z repozytorium oraz tworzyć dokumentację mechanik rozgrywki
● Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (wymagamy też komunikacji w j. polskim)
● Masz za sobą 4 lata doświadczenia komercyjnego i udział w przynajmniej jednym projekcie
● Jesteś otwarty na pomysły i kreatywnie podchodzisz do wyznaczonych zadań
● Jesteś komunikatywny i dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej
● Umiejętnie zarządzasz swoim czasem pracy
● Jesteś gotowy na pracę hybrydową (w wyposażonym studiu w Warszawie)
● Jesteś gotowy na kilka podróży służbowych za granicę w celu uzyskania materiałów źródłowych

Z naszej strony oferujemy:

● Pracę z największymi na świecie markami sportowymi
● Elastyczne godziny pracy.
● Elastyczne formy zatrudnienia.
● Młody dynamiczny zespół.
● Eventy integracyjne.
● Wpływ na ostateczny kształt gry.
● Kreatywną i przyjazną atmosferę.
● W pełni wyposażone zaplecze socjalne.
● Pracę w stabilnym i prężnie rozwijającym się zespole.

Data publikacji: 2024-02-03

Liczba wyświetleń: 1486