Praca w branży gier

Mid Unity Developer - Unity3D

dla FreeMind Games SA w Zdalnie

Praca stała Programowanie

FreeMind Games

Programuj gry na własnych zasadach.

Jesteśmy FreeMind.
Wszyscy pracujemy zdalnie.
Dołącz do naszego, rozproszonego po całej Polsce zespołu.

Do dalszego rozwoju projektu "House Builder", poszukujemy Mid Unity Developera.

Twoje codzienne zadania:

• zarządzanie procesem produkcji w projekcie gry budowlanej House Builder
• zarządzanie budżetem i ryzykiem projektowym;
• dbanie aby utrzymać zainteresowanie graczy
• utrzymanie większości pozytywnych recenzji (powyżej 70% - najlepiej 80% na Steam)
• naprawa błędów znalezionych na etapie produkcji i zgłoszonych przez graczy
• tworzenie i optymalizacja procesów;
• skuteczne, regularne wprowadzania aktualizacji i DLC
• współpraca z grafikiem 3D i marketingowcem

Wymagania:

• co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego jako programista w branży gamedev lub własny wydany projekt/y
• dobre zrozumienie procesu tworzenia gier;
• znajomość systemu kontroli wersji GIT
• bardzo dobra znajomość Unity
• bardzo dobra znajomość programowania obiektowego C#
• znajomość i umiejętność wykorzystania metodyk Agile w zarządzaniu projektami;
• doskonałe umiejętności komunikacyjne.

W ramach współpracy oferujemy

• pewne zatrudnienie w oparciu o B2B/UoD;
• realny wpływ na rozwój naszych gier;
• atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
• elastyczne godziny pracy;
• karte MultiSport;

Zapraszamy.

Data publikacji: 2024-02-07

Liczba wyświetleń: 1336